Witaj Szkoło!

IMG 7109

 

 

 

 

 

 

 

 Nowy rok szkolny 2017/2018 uczniowie rozpoczęli 4. września w deszczowym anturażu.  Ze względu na pogodę inauguracyjne  spotkanie  dzieci i  młodzieży z dyrekcją i kadrą nauczycielską miało miejsce w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

logo pl

 

 

 

Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Czytaj więcej...

Zbieraj z klasą

paluszek1

Dnia 15 września 2017 roku uczniowie z klasy II a, II b, III b, III e, III g uczestniczyli w spotkaniu na hali  MOSIR w Giżycku.

Czytaj więcej...

Nowy plan zajęć

plan-lekcji

W zakładkach dostępny jest nowy plan zajęć, który obowiązywać będzie od 18 września. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Procedura uzyskiwania zwolnień z wychowania fizycznego

siatkarz

Od 1 września 2017 roku obowiązuje Procedura uzyskiwania zwolnień z wychowania fizycznego. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem, który znajduje się w zakładce INNE.

Lekcja z Ozobotem

IMG 20170515 122238

 

 

 

W maju 2017r. uczniowie kl. 4c, 4d, 5a naszej szkoły mogli zaznajomić się z Ozobotem. Na zajęciach komputerowych (i nie tylko) z panią Joanną Danielczyk, mieli okazję zaprogramować dla małego robota trasę, rysując odpowiednie kody. Dzieci wykazywały duże zaangażownie, obserwowały jak porusza się robot i wykonuje ich polecenia.

Czytaj więcej...

Zebranie z rodzicami

zebranie

Dnia 7 września 2017 r. odbędą się zebrania z rodzicami. Godziny oraz przydział sal znajdują się w zakładce Informacje dla rodziców.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

witaj-szkolo

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 9:00.

 

 

Wybory w szkole

Nowyobraz8

 

 

 

 

 

W dniu 19 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i na opiekuna samorządu. Przy tej okazji uczniowie brali też udział w głosowaniu w II edycji konkursu na "Super Nauczyciela".

Czytaj więcej...

Nowe wydanie "Siódemki"

uwaga11

Ukazał się 5. numer szkolnej gazetki „Siódemka”, a w nim m.in.:

–rozmowa z p. Anną Fylak–nauczycielką j. ukraińskiego,

–rozmowa z Gabrielą Malinowską – uczennicą klasy V „c”,

–krzyżówka, rebusy, quizy, humor,

–psychotest do rozwiązania,

–wakacyjne rady oraz wiele innych interesujących treści.

 

 

Zachęcamy do czytania „Siódemki”

 –zespół redakcyjny wraz z opiekunem, p. Marleną Żukowską

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

zakonczenieroku

Potyczki klas 0-III

konkursy

W świetlicy szkolnej odbyły się dwa konkursy dla dzieci: recytatorski "Wiosna w poezji dziecięcej" oraz "Ortograficzne potyczki". Zapraszamy do zapoznania się z laureatami konkursów.

Czytaj więcej...

W ZUOK - u działa uczniowska grupa badawcza

IMG 7829

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych w Spytkowie wystąpił z kolejną ciekawą inicjatywą w zakresie edukacji ekologicznej. Na bazie współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Giżycku została powołana Młodzieżowa Grupa Badawcza Ptaków Wysypisk „Kania”, która składa się z uczniów klas IV-VI. Uczniowie od maja uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez p. Elżbietę Witek-Pawlukojć raz w tygodniu, zaś raz w miesiącu grupa wyjeżdża do ZUOK - u na zajęcia terenowe. 

Czytaj więcej...

WELCOME! BEM-VINDO! WELKOM ! VITAJTE! LAUKIAMAS ! WITAMY !

IMG 7207

 

 

 

 

 

Kolejny raz na korytarzach giżyckiej ,,Siódemki” słychać było powitania w języku słowackim, litewskim, holenderskim, portugalskim i polskim. W dniach 14 – 19 maja nasza szkoła gościła nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich realizujących wspólnie projekt programu Erasmus + School can be fun.

Czytaj więcej...

Nowy plan lekcji - Klasy IV-VI

plan-lekcji

Od 5 czerwca zmianie ulega plan lekcjiProsimy o zapoznanie się ze zmianami.

goście

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa