WALENTYNKI - nie po raz pierwszy - w naszej szkole

walentynki

Jak co roku - 14 lutego organizowane są w naszej szkole obchody ku czci patrona zakochanych św. Walentego  – walentynki. Jest to ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni.

Czytaj więcej...

Choinkowych szaleńtw z Drakulą ciąg dalszy...

liniaK

Z zebranych pieniędzy podczas kiermaszu ozdób świątecznych (653zł )przeznaczono 222zł na dopłatę do zabawy choinkowej uczniów klas I-III.  Na bieżąco będziemy informować o wykorzystaniu pozostałej kwoty.

Zobacz galerię zdjęć zabawy choinkowej klas I-III ;)

Zespół do Spraw Promocji

liniaK

Czytaj więcej...

Półzimowisko

Snowman-Download-PNG

W czasie zimowiska grupy p. V .Jabłońskiej i p. M.Kierner były w kinie w Kętrzynie na filmie "Królowa śniegu", w zamku St. Bruno, bajkolandzie, kręgielni. Dzieci miały również możliwość poćwiczyć na trampolinach. Podczas ferii nie zabrakło również wizyty w Bibliotece miejskiej, Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich.  

Czytaj więcej...

KLASY O – III NA BALU U DRAKULI

0afb2c86c2f6b76dc6684555f99b9ba4

Zabawa choinkowa to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez. Szczególnie młodsi uczniowie z utęsknieniem czekali na to wydarzenie.

W piątek 20 stycznia (tuż przed feriami zimowymi) w pięknie udekorowanej przez rodziców i nauczycieli sali gimnastycznej odbyła się choinka szkolna.  Nietuzinkowe ozdoby wykonali  uczniowie  klas I-III.

Czytaj więcej...

Co oferuje dzieciom świetlica działająca w naszej szkole…

20170120 111140

Pragniemy, by uczniowie postrzegali świetlicę jako miejsce przyjazne, w którym czują się bezpiecznie, …jak w domu. Miejsce, do którego chętnie wracają i nie chcą z niego wyjść.

     Staramy się dbać o wszechstronny rozwój dzieci, prowadząc różnorodne zajęcia zgodnie z planem zajęć wychowawczo-dydaktycznym a mianowicie: zajęcia plastyczno-techniczne, muzyczno-relaksacyjne, rekreacyjno-sportowe, zajęcia czytelnicze i żywego słowa. Stosujemy różnorodne formy i metody pracy stwarzając tym samym warunki do aktywności poznawczej i twórczej dzieci. Uczniowie uczęszczający do świetlicy mają także  czas na dowolne zabawy zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Czytaj więcej...

List od Pani Minister Edukacji Narodowej

emailIcon

Zachęcamy do zapoznania się z  Listem od Pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej do rodziców w sprawie reformy w oświacie.

Plan zajęć

plan-lekcji

W zakładce Plan lekcji IV-VI  dostępny jest nowy plan zajęć, który obowiązywać będzie o dnia 6 lutego 2017 r.

Wspólne kolędowanie raduje i łączy...

Koleda-72828

Świąteczny czas, Świąteczny czas… Takimi słowami już od rana rozbrzmiewał nasz szkolny hol. To właśnie dziś 19 grudnia  2016r  w  naszej szkole Zespół do Spraw Promocji Szkoły, a dokładnie opiekunem tego wydarzenia była Pani Mariola Chełkowska zorganizowała  na przerwach wspólne kolędowanie, które wprawiło nas w radosny przed świąteczny nastrój. Jak wiemy wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Jasełka

WP 20161222 034

Uczniowie kl. II e z niewielką pomocą uczniów kl.Vd Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku  jak co roku dopilnowali, aby tradycji stała się zadość i dnia 22.12.2016r. przedstawili Jasełka – Bożonarodzeniowe. Przedstawienie opowiadające  historię  o narodzinach Jezusa, przeplataną kolędami i pastorałkami , co  wprawiło widzów w świąteczny nastrój.

Czytaj więcej...

WYNIKI KONKURSU NA WYSTRÓJ ŚWIĄTECZNY DRZWI KLASOPRACOWNI

20161219 092437

19 grudnia 2016 r. w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na świąteczną dekorację drzwi klasopracowni, który był zorganizowany przez  Zespół ds. Promocji Szkoły. Dzięki tym pięknym dekoracjom mogliśmy jeszcze bardziej poczuć atmosferę i klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia . Komisja brała pod uwagę wkład i  zaangażowanie  wszystkich uczniów, wrażenia estetyczne jak też pomysłowość oraz oryginalność.

Czytaj więcej...

Świąteczne stroiki i kolędowanie w świetlicy

20161222 121832

Jak co roku  z utęsknieniem czekamy na magiczne Święta Bożego Narodzenia. Aby stworzyć  ten niepowtarzalny, świąteczny nastrój trzeba otoczyć się także stosownymi dekoracjami i nietuzinkowymi kompozycjami. Najlepiej kiedy zrobimy je własnoręcznie. W tym roku dzieci mogły się tego nauczyć w świetlicy, która w ostatnim tygodniu przed świętami zamieniła się w pracownię florystyczną. Boże Narodzenie to również kolęda. Pamiętamy doskonale te radosne chwile z domu rodzinnego...Odwołując się do staropolskiej tradycji kolędowania 22 grudnia w świetlicy szkolnej został przeprowadzony  konkurs "Śpiewamy kolędy". 

Czytaj więcej...

Z wizytą u florysty

eco-friendly-christmas-tree4

20.12.2016r. klasa III g wzięła udział w świątecznych warsztatach florystycznych prowadzonych przez właścicielkę pracowni Panią Monikę Symonowicz. Uczniowie mieli okazję samodzielnie wykonać choinkę z materiałów przyrodniczych i ozdób świątecznych.

Czytaj więcej...

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

zyczenia BN

Erasmius+

logoerasmus

 

 

 

Giżycka „Siódemka” znalazła się w gronie 11 szkół województwa warmińsko-mazurskiego, które w tym roku szkolnym rozpoczynają realizację projektu programu Erasmus +.

czytaj więcej....

Świąteczna Gala Taneczna

Beztytuu

Dnia 16 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyła się po raz klejny Świąteczna Gala Taneczna. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa