Podziękowanie

dziekujemy

Dzień Edukacji Narodowej

deeen  

„Dzisiaj Dzień Nauczyciela

Więc raniutko, przed lekcjami,

cała klasa uśmiechnięta

dała kwiaty swojej pani.”

14 października 2016 roku był w naszej szkole dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Święto wszystkich pracowników szkoły obchodziliśmy uczestnicząc w apelu przygotowanym specjalnie na tę okazję przez klasę III G oraz p. Sylwię Melnik. Występujący na gali uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki z życzeniami dla swoich nauczycieli.

Czytaj więcej...

Kolejny sportowy sukces „Siódemki”

Beztytuu

6 października 2016 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynieodbyła sięGala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Jej organizatorem był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, a  uczestnikamidyrektorzy szkół, trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.

Czytaj więcej...

Europejskie Dni Ptaków 2016

IMG 5665mini

 

 

 

 

1 października – w szczycie ptasich migracji – Klub Małego Ornitologa „Dudek” z SP 7 zorganizował dla swoich członków i innych chętnych uczniów wycieczkę. Spacer rozpoczął się przed szkołą, gdzie zauważyliśmy stado szpaków i sikor oraz kilka osobników z rodziny ptaków krukowatych. Uzbrojeni w lornetki oraz przewodniki do oznaczania gatunków ruszyliśmy w stronę parku przy ulicy Sienkiewicza.

czytaj więcej....

Dzień Chłopca

PICT0002mini

 

 

 

 

30 września Dzień Chłopca w naszej szkole czczono na wiele sposobów. Były wyjazdy do kina, na wycieczkę krajoznawczą, konkursy i zabawy czy dyskoteki klasowe. Podjęto także zabawną inicjatywę pod nazwą „dzień krawata”. Ogłoszenie na holu głównym głosiło, że ten kto w tym dniu przyjdzie do szkoły w krawacie będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej. Chętnych nie brakowało. Uczniowie wykazali się fantazją i dużym poczuciem humoru, bo oprócz krawatów nosili także stroje aniołków, diabełków, kotków itp.

Czytaj więcej...

Grupa medialna

Bez nazwy

W roku szkolnym 2016/2017 rozpoczyna działalność Szkolna Grupa Medialna.

Zadaniem grupy będzie relacjonowanie uroczystości i imprez szkolnych poprzez nagrywanie krótkich filmów. Nagrania będą umieszczane na stronie szkoły. Pierwsze nagrania będą już w najbliższy piątek z okazji Dnia Chłopca.

Czytaj więcej...

Budżet obywatelski głosowanie

glosowanie

Ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach Giżyckiego Budżetu Obywatelskiego 2017. W tym roku ubiegamy się o sfinansowanie budowy obserwatorium astronomicznego i monitoringu szkoły.

Prosimy o Państwa  głosy!

kategoria: Edukacja

2. Budowa miejskiego, szkolnego obserwatorium astronomicznego – 10 punktów

kategoria: Infrastruktura, architektura i  urbanistyka

3. System monitoringu szkoły – 10 punktów

Głosować można do 30 września:

- na karcie do głosowania (dostępna w szkole)

- elektronicznie na stronie mojegizycko.pl, zakładka Giżycki Budżet Obywatelski– Głosowanie

Powodzenie przedsięwzięcia zależy od liczby uzyskanych głosów. Prosimy o oddawanie głosów na projekty „SIÓDEMKI”.  Liczymy na Państwa wsparcie.

 

Czytaj więcej...

Dziennik elektroniczny

for-fb-synergia-logo

Drodzy Rodzice zachęcamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z dziennika elektronicznego, który znajduje się w zakładce Inne...

Zebranie z rodzicami

zebranie

Dnia 8 września 2016 r. odbędą się zebrania z rodzicami. Tematyka spotkań, przydział sal oraz godziny znajdują się w zakładce INFORMACJA DLA RODZICÓW.

Ważne telefony

phone

Drodzy Państwo, od 1 września 2016 r. w naszej szkole funkcjonuje nowy system komunikacyjny. Od tego dnia mogą Państwo bezpośrednio połączyć się z poszczególnymi miejscami w szkole. Spis telefonów i gabinetów znajduje się w zakładce KONTAKT.

Informacja

gh

Drodzy Rodzice obecny plan zajęć obowiązuje do 12 września 2016 r.

Dzwonek na obiad

Bez nazwy

Drodzy rodzice zachęcamy do zapoznania się z programem Dzwonek na obiad, którego celem jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice lub opiekunowie nie są w stanie samodzielnie zapewnić go swoim pociechom. Wiecej informacji na stronie internetowej programu "Dzwonek na obiad".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

PICT0011

Tradycyjnie 1 września o godzinie 9.00 na placu apelowym przy naszej szkole odbyła się  inauguracja kolejnego roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie grupy sztandarowej oraz wciągnięcie flagi na maszt i odśpiewanie hymnu narodowego. Pośród licznie zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli znaleźli się również goście specjalni: Burmistrz Miasta Giżycka - pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Radna Rady Miejskiej w Giżycku - pani Magdalena Jurgielewicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców SP 7: pan  Dariusz Kowalczyk oraz pan Paweł Karolczuk.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

o

Za nami już rok szkolny 2015/2016. Jego uroczyste zakończenie odbyło się o godzinie 9.00 24 czerwca. Na placu apelowym zebrali się wszyscy uczniowie naszej szkoły poczynając od zerówek, a kończąc na absolwentach – uczniach klas szóstych. Wprowadzono sztandar szkoły, wciągnięto flagę na maszt i odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor szkoły pani Katarzyna Banach witając wszystkich przybyłych gości, wśród których znaleźli się Burmistrz Miasta Giżycka – pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli – pan Piotr Szulc.

Czytaj więcej...

Zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017

ksiazki    W roku szkolnym 2016/2017 uczniom  klas 1, 2, 3, 4 i 5 podręczniki zapewnia szkoła /MEN/. We wrześniu uczniowie wypożyczą podręczniki z biblioteki szkolnej. Do klasy 0 i 6 wszystkie podręczniki zapewniają Rodzice.                  

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates