Dziennik elektroniczny

for-fb-synergia-logo

Drodzy Rodzice zachęcamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z dziennika elektronicznego, który znajduje się w zakładce Inne...

Zebranie z rodzicami

zebranie

Dnia 8 września 2016 r. odbędą się zebrania z rodzicami. Tematyka spotkań, przydział sal oraz godziny znajdują się w zakładce INFORMACJA DLA RODZICÓW.

Ważne telefony

phone

Drodzy Państwo, od 1 września 2016 r. w naszej szkole funkcjonuje nowy system komunikacyjny. Od tego dnia mogą Państwo bezpośrednio połączyć się z poszczególnymi miejscami w szkole. Spis telefonów i gabinetów znajduje się w zakładce KONTAKT.

Informacja

gh

Drodzy Rodzice obecny plan zajęć obowiązuje do 12 września 2016 r.

Dzwonek na obiad

Bez nazwy

Drodzy rodzice zachęcamy do zapoznania się z programem Dzwonek na obiad, którego celem jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice lub opiekunowie nie są w stanie samodzielnie zapewnić go swoim pociechom. Wiecej informacji na stronie internetowej programu "Dzwonek na obiad".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

PICT0011

Tradycyjnie 1 września o godzinie 9.00 na placu apelowym przy naszej szkole odbyła się  inauguracja kolejnego roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie grupy sztandarowej oraz wciągnięcie flagi na maszt i odśpiewanie hymnu narodowego. Pośród licznie zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli znaleźli się również goście specjalni: Burmistrz Miasta Giżycka - pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Radna Rady Miejskiej w Giżycku - pani Magdalena Jurgielewicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców SP 7: pan  Dariusz Kowalczyk oraz pan Paweł Karolczuk.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

o

Za nami już rok szkolny 2015/2016. Jego uroczyste zakończenie odbyło się o godzinie 9.00 24 czerwca. Na placu apelowym zebrali się wszyscy uczniowie naszej szkoły poczynając od zerówek, a kończąc na absolwentach – uczniach klas szóstych. Wprowadzono sztandar szkoły, wciągnięto flagę na maszt i odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor szkoły pani Katarzyna Banach witając wszystkich przybyłych gości, wśród których znaleźli się Burmistrz Miasta Giżycka – pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli – pan Piotr Szulc.

Czytaj więcej...

Zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017

ksiazki    W roku szkolnym 2016/2017 uczniom  klas 1, 2, 3, 4 i 5 podręczniki zapewnia szkoła /MEN/. We wrześniu uczniowie wypożyczą podręczniki z biblioteki szkolnej. Do klasy 0 i 6 wszystkie podręczniki zapewniają Rodzice.                  

Nauczyciel (NIE)zwykły

nauczyciel

Dnia 16 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego pod hasłem „Nauczyciel (nie)zwykły”, które odbyło się w Ekomarinie. Wyniki konkursu podzielone zostały na kategorie wiekowe.

Czytaj więcej...

Podsumowanie działań podjętych przez Klub Małego Ornitologa „Dudek” w roku szkolnym 2015/2016 – konkursy, nagrody, udział w ogólnopolskich akcjach oraz relacja w TVP Olsztyn

dudek

Kolejny rok z rzędu KMO „Dudek” zorganizował pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków szkolne obchody Europejskich Dni Ptaków. Tym razem była to wycieczka nad jezioro Niegocin. Wszystkie zaobserwowane ptaki zostały dokładnie policzone i wpisane do specjalnych formularzy. 

czytaj więcej...

Apel podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2015/2016

sukcesy

Apel podsumowujący sukcesy uczniów klas I-III za II semestr roku szkolnego 2015/2016 odbył się 23 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00. Tym razem – z powodu remontu sali gimnastycznej – uczestniczyły w nim tylko klasy trzecie wraz ze swoimi wychowawcami. Prowadząca apel p. Marzena Pstrak powitała dyrekcję i przedstawiciela Rady Rodziców pana Pawła Karolczuka, a także nauczycieli oraz wszystkich uczniów.

Czytaj więcej...

Konkurs na Super Nauczyciela 2016

snmini

 

 

 

 

 

W piątek 17.06 podczas wyborów do Samorządu Uczniowskiego odbyło się również głosowanie na super "belfra" naszej szkoły. W tym roku szkolnym zapoczątkowaliśmy I edycję tego konkursu.

Czytaj więcej...

Uwaga!

gazetka

 

 

 

 

Ukazał się III numer szkolnej gazetki Siódemka, a w nim m.in.:
– rozmowa z Panią Dyrektor – Katarzyną Banach,
– rozmowa z uczniem klasy IV „c” – Aleksandrem Sakowiczem – trenującym łyżwiarstwo szybkie na torze krótkim,
– przepis na szkolny sukces,

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Szkolnego

sumini

 

 

 

W piątek 17 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Każdy uczeń uprawniony do głosowania mógł wcześniej zapoznać się z kandydaturami na to stanowisko, bowiem na holu głównym rozwieszono plakaty wyborcze reklamujące poszczególne osoby.

Czytaj więcej...

Bal Absolwenta

fb729d 950d3ac8a1ff4b8e8f3481bc042a967d

W piątkowe popołudnie 10 czerwca, na głównym korytarzu naszej szkoły odbył się Bal Szóstoklasistów. Uczniowie kończący już naukę w SP 7, rozpoczęli bal tańcząc Poloneza. Atmosfera była bardzo uroczysta i podniosła, a podkreślał ją odświętny strój absolwentów oraz zebranych rodziców i nauczycieli.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa