Dzwonek na obiad

Bez nazwy

Drodzy rodzice zachęcamy do zapoznania się z programem Dzwonek na obiad, którego celem jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice lub opiekunowie nie są w stanie samodzielnie zapewnić go swoim pociechom. Wiecej informacji na stronie internetowej programu "Dzwonek na obiad".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

PICT0011

Tradycyjnie 1 września o godzinie 9.00 na placu apelowym przy naszej szkole odbyła się  inauguracja kolejnego roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie grupy sztandarowej oraz wciągnięcie flagi na maszt i odśpiewanie hymnu narodowego. Pośród licznie zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli znaleźli się również goście specjalni: Burmistrz Miasta Giżycka - pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Radna Rady Miejskiej w Giżycku - pani Magdalena Jurgielewicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców SP 7: pan  Dariusz Kowalczyk oraz pan Paweł Karolczuk.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

o

Za nami już rok szkolny 2015/2016. Jego uroczyste zakończenie odbyło się o godzinie 9.00 24 czerwca. Na placu apelowym zebrali się wszyscy uczniowie naszej szkoły poczynając od zerówek, a kończąc na absolwentach – uczniach klas szóstych. Wprowadzono sztandar szkoły, wciągnięto flagę na maszt i odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor szkoły pani Katarzyna Banach witając wszystkich przybyłych gości, wśród których znaleźli się Burmistrz Miasta Giżycka – pan Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli – pan Piotr Szulc.

Czytaj więcej...

Zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017

ksiazki    W roku szkolnym 2016/2017 uczniom  klas 1, 2, 3, 4 i 5 podręczniki zapewnia szkoła /MEN/. We wrześniu uczniowie wypożyczą podręczniki z biblioteki szkolnej. Do klasy 0 i 6 wszystkie podręczniki zapewniają Rodzice.                  

Nauczyciel (NIE)zwykły

nauczyciel

Dnia 16 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego pod hasłem „Nauczyciel (nie)zwykły”, które odbyło się w Ekomarinie. Wyniki konkursu podzielone zostały na kategorie wiekowe.

Czytaj więcej...

Podsumowanie działań podjętych przez Klub Małego Ornitologa „Dudek” w roku szkolnym 2015/2016 – konkursy, nagrody, udział w ogólnopolskich akcjach oraz relacja w TVP Olsztyn

dudek

Kolejny rok z rzędu KMO „Dudek” zorganizował pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków szkolne obchody Europejskich Dni Ptaków. Tym razem była to wycieczka nad jezioro Niegocin. Wszystkie zaobserwowane ptaki zostały dokładnie policzone i wpisane do specjalnych formularzy. 

czytaj więcej...

Apel podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2015/2016

sukcesy

Apel podsumowujący sukcesy uczniów klas I-III za II semestr roku szkolnego 2015/2016 odbył się 23 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00. Tym razem – z powodu remontu sali gimnastycznej – uczestniczyły w nim tylko klasy trzecie wraz ze swoimi wychowawcami. Prowadząca apel p. Marzena Pstrak powitała dyrekcję i przedstawiciela Rady Rodziców pana Pawła Karolczuka, a także nauczycieli oraz wszystkich uczniów.

Czytaj więcej...

Konkurs na Super Nauczyciela 2016

snmini

 

 

 

 

 

W piątek 17.06 podczas wyborów do Samorządu Uczniowskiego odbyło się również głosowanie na super "belfra" naszej szkoły. W tym roku szkolnym zapoczątkowaliśmy I edycję tego konkursu.

Czytaj więcej...

Uwaga!

gazetka

 

 

 

 

Ukazał się III numer szkolnej gazetki Siódemka, a w nim m.in.:
– rozmowa z Panią Dyrektor – Katarzyną Banach,
– rozmowa z uczniem klasy IV „c” – Aleksandrem Sakowiczem – trenującym łyżwiarstwo szybkie na torze krótkim,
– przepis na szkolny sukces,

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Szkolnego

sumini

 

 

 

W piątek 17 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Każdy uczeń uprawniony do głosowania mógł wcześniej zapoznać się z kandydaturami na to stanowisko, bowiem na holu głównym rozwieszono plakaty wyborcze reklamujące poszczególne osoby.

Czytaj więcej...

Bal Absolwenta

fb729d 950d3ac8a1ff4b8e8f3481bc042a967d

W piątkowe popołudnie 10 czerwca, na głównym korytarzu naszej szkoły odbył się Bal Szóstoklasistów. Uczniowie kończący już naukę w SP 7, rozpoczęli bal tańcząc Poloneza. Atmosfera była bardzo uroczysta i podniosła, a podkreślał ją odświętny strój absolwentów oraz zebranych rodziców i nauczycieli.

Czytaj więcej...

Wizyta redakcji "Siódemki" w Gazecie Giżyckiej

Logo-GAZETA-GIZYCKA-1-

6 czerwca 2016 roku uczestnicy koła polonistycznego, którego opiekunem jest pani Marlena Żukowska – nauczycielka języka polskiego, odwiedzili redakcję Gazety Giżyckiej. Uczniowie podczas 45-minutowej rozmowy dowiedzieli się wielu informacji o wydawanym tygodniku, plusach i minusach w zawodzie dziennikarza, a także o ciekawej pracy grafika.

Czytaj więcej...

Grunwaldzkie Biegi Przełajowe

biegi11                meta

Zgodnie z tradycją pod koniec maja odbyły się po raz kolejny Grunwaldzkie Biegi Przełajowe. Uczniowie w różnych kategoriach i dystansach godnie reprezentowali naszą szkołę.Pogoda dopisała, organizatorzy zadbali też o atrakcje artystyczne, były więc walki rycerskie, występ orkiestry dętej.  W przerwie można było również zwiedzić Muzeum Bitwy pod Grunwaldem.

Czytaj więcej...

Świętujemy Dzień Dziecka

dziendziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji. Poszczególne klasy spędzały go według własnych pomysłów i zainteresowań. Część uczniów wybrała się na spacer i lody, inni postanowili popłynąć w rejs statkiem, a jeszcze inni pojechać na wycieczkę poza miasto.

Czytaj więcej...

Matematyczne zawody w Olsztynie

f 010mini

19 maja 2016r odbyły się XIV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne w Olsztynie. Wzięło w nich udział 550 uczniów z naszego województwa (ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich). Swoich sił spróbowało 4 uczniów klas szóstych: Amelia Lula VIb, Angelika Wieczorek VIb (nauczycielka pani Joanna Danielczyk), oraz Krzysztof Akanowicz VIc, Julia Ciesińska VIe (nauczycielka pani Janina Markowska-Wróbel). Chętni uczniowie najpierw w szkole przeszli eliminacje wstępne, poczym pojechali wraz z grupą innych uczniów z Giżyckich szkół, do Olsztyna.

Czytaj więcej...

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates