Spotkanie z informatykiem

21

W dniu 25.11.2015 r. odbyły się spotkania z informatykiem panem Mateuszem Pawelecz w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ– JESTEM BEZPIECZNY”.

Czytaj więcej...

Wróżby andrzejkowe

witch gif5

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 27 listopada, kiedy to w naszej szkole można było odwiedzić tajemniczą „Grotę Czarów”.

Czytaj więcej...

Niezwykły prezent z okazji Ślubowania

zielony-prezent

Rodzice uczniów z klasy I b zakupili  szafki, które będą służyły dzieciom do końca nauki w szkole. Szafki zostały zakupione i zamontowane przez rodziców przed uroczystością Ślubowania  klas I. Uczniowie bardzo się cieszyli z niespodzianki.

Dyrektor szkoły i wychowawca klasy serdecznie dziękują rodzicom za inicjatywę i sfinansowanie zakupu.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

swieto misia 2012

Dnia 25 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 7  Giżycku grupa 0B ,,Misie” zorganizowała „Dzień Misia”.

Czytaj więcej...

II Przegląd Piosenki Patriotycznej

179bc6ae7c59c13c992bfb6247eb8032Dnia 17.11.2015r. w Sali Bankietowej Biłas i Synowie odbył się II Przegląd Piosenki Patriotycznej pt. ,,Mały człowiek to też patriota” zorganizowany przez Przedszkole ,,Bajka”. 

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas I

Owl with School Books PNG Clipart Picture

Dnia 20.11.2015r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku o godzinie 9.00 odbył się uroczysty apel z okazji Ślubowania Klas „I”. Nad całością przebiegu uroczystości czuwały nauczycielki  Pani Małgorzata Szabłowska, Pani Wioleta Rawłuszko oraz Pani Ewa Kostun.

Czytaj więcej...

Nocny maraton języka angielskiego

angielskiNa początku listopada 18 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku wzięło udział
w pierwszej edycji „Nocnego maratonu języka angielskiego”.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze strażakiem

Logo JBDnia 13.11.2015 r. szkołę odwiedził  pan mł. bryg. mgr Arkadiusz Gij naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ– JESTEM BEZPIECZNY”.

Czytaj więcej...

Decoupage-bezpieczny START!

f 030

 

 

 

W ramach projektu „Wiem, potrafię – jestem bezpieczny” w dniach 16.10-13.11.15r. odbywały się zajęcia „Decoupage-bezpieczny START!”. Uczestniczyło w nich 10 dziewcząt z klas III, IV, V. Dzieci nauczyły się jak można wykonać przedmioty użytkowe z materiałów kreatywnych. Powstały piękne deseczki z motywem kwiatowym lub warzywnym, chusteczniki, bombki z plexi i ze styropianu. Zajęcia prowadziła pani Joanna Danielczyk.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

11 listopada1Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 10 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Scenariusz opracował pan Marek Łopiałło - nauczyciel historii. Podczas tej podniosłej uroczystości, uczniowie przypomnieli wydarzenia, które tworzą historię naszej Ojczyzny.  Zaprezentowali prawdziwą lekcję historii, przywołując czasy zaborów jak i powstania narodowe. Całość uroczystości oprawiona tekstami pieśni patriotycznych zapewniła pamięć bohaterskich czynów oraz ludzi, którzy walczyli o naszą wolność.

Prezenty pod choinkę

PREZENTY 285

W październiku i listopadzie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Prezent pod choinkę”.Organizatorem akcji było Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Uczniowie przygotowali 16 paczek dla dzieci z ubogich rodzin z Ukrainy, Białorusi i Rumunii oraz zebrali pieniądze na pokrycie kosztów ich transportu.

Czytaj więcej...

Śniadanie daje moc

sniadanie-daje-moc

W dniu 6 listopada 2015r. uczniowie klas 0-III Naszej szkoły wzięli po raz pierwszy udział w cyklicznej akcji – „Śniadanie daje moc”. Akcja ta, w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego, ma na celu promowanie zasad zdrowego odżywiania i podkreślanie roli śniadania w diecie dziecka.

Czytaj więcej...

Spotkanie z policjantką

policjant

W dniach  6.11.2015 r. oraz 10.11.2015 r. odbyły się spotkania z panią Iwoną Chruścińską - asystentem ds. Nieletnich i Prewencji Kryminalnej  przy Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ – JESTEM BEZPIECZNY”. Programem były objęte wszystkie klasy piąte i szóste.

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika

bibkon1 

W dniach 26 - 30.10.2015 r. w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Głównym założeniem uroczystości było zaznajomienie uczniów z biblioteką szkolną oraz  z zasadami korzystania z niej, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, a także zwrócenie uwagi na korzyści wypływających z kontaktu z książką.

Czytaj więcej...

Żywa lekcja historii

pobrane

Polska przez 123 lata była pod zaborami. W ciągu tych dziesięcioleci Polacy niejednokrotnie chwytali za broń przeciwko zaborcom. Tej tematyki dotyczyła „żywa lekcja historii”, która odbyła się w naszej szkole 5 listopada.

Czytaj więcej...

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates