Wspólne kolędowanie

13613436141213425208

Wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia. W naszej szkole 18 grudnia na przerwach odbyło się wspólne kolędowanie, które wprawiło nas w radosny nastrój. Każda klasa mogła zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Oprócz tradycyjnych kolęd pojawiły się także utwory w języku angielskim.Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania, którzy z pełnym zaangażowaniem śpiewali prezentowane utwory. Było to niezwykłe, ale jakże cudowne doświadczenie zarówno dla uczniów jak i ich rodziców.

Czytaj więcej...

Pierwsze wydanie "Siódemki"

g szk

Uwaga, uwaga!

Już się ukazał pierwszy numer gazetki szkolnej „Siódemka”. Gazetkę można pobrać w zakładce "GAZETKA SZKOLNA".

W tym numerze między innymi:

- Relacja okiem naszych redaktorów z mijających wydarzeń szkolnych;

- Rozmowy z nauczycielami;

- Prawdy i mity o urodzie oraz dużo więcej gorących newsów.

Pobierz, przeczytaj! Naprawdę warto!


ZESPÓŁ REDAKCYJNY Z OPIEKUNEM

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

zyczenia

Gazetka Szkolna - Siódemka

 

g szk

UWAGA!

22 grudnia 2015 roku ukaże się pierwszy numer gazety szkolnej „Siódemka” redagowany przez uczniów klasy IV „c” i V „c” pod opieką pani Marleny Żukowskiej – nauczycielki języka polskiego. Zostanie on zamieszczony na stronie internetowej naszej szkoły. Zachęcamy do czytania „Siódemki”.

Uczniowie klasy IV „c” i V „c”

Opiekun – p. Marlena Żukowska

Spotkanie z ratownikami MOPR

LOGO MOPRW dniach  4.12.2015 r. oraz 14.12.2015 r. w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ – JESTEM BEZPIECZNY” odbyły się spotkania z ratownikami Mazurskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - MOPR.

Czytaj więcej...

Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej

69e06a096ec5e14eefa1b7ff72fddf7f

8 grudnia 2015 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Dzieci  i Młodzieży Szkolnej. Uroczystość była podsumowaniem współzawodnictwa sportowego szkół i placówek oświatowych z województwa warmińsko - mazurskiego. 

Czytaj więcej...

Zawody sportowe - Zabawa nie zna granic

sportowcy

4 grudnia 2015 r. odbyły się międzyszkolne zawody sportowe „Zabawa nie zna granic”. Organizatorem sportowej rywalizacji był MOSiR. Drużyny z klas I – III reprezentujące naszą szkołę okazały się bezkonkurencyjne, ponieważ wszystkie zajęły pierwsze miejsca.

Czytaj więcej...

WIADOMOŚCI SPORTOWE Z „KORCZAKA”

      aieB4aGi4   I się zaczęło. Dnia 17.10 na naszym Orliku odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce nożnej chłopców. Drużyna w składzie: Anulak Maciej, Fedio Michał, Lenar Michał, Durka Hubert, Wójtowicz Bartłomiej (wszyscy VI b), Typa Kornel (VI c), Dmochowski Michał, Rybarczyk Krzysztof, Sadocha Krystian (wszyscy VI e) zdecydowanie zajęli I miejsce.

Czytaj więcej...

Spotkanie z informatykiem

21

W dniu 25.11.2015 r. odbyły się spotkania z informatykiem panem Mateuszem Pawelecz w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ– JESTEM BEZPIECZNY”.

Czytaj więcej...

Wróżby andrzejkowe

witch gif5

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 27 listopada, kiedy to w naszej szkole można było odwiedzić tajemniczą „Grotę Czarów”.

Czytaj więcej...

Niezwykły prezent z okazji Ślubowania

zielony-prezent

Rodzice uczniów z klasy I b zakupili  szafki, które będą służyły dzieciom do końca nauki w szkole. Szafki zostały zakupione i zamontowane przez rodziców przed uroczystością Ślubowania  klas I. Uczniowie bardzo się cieszyli z niespodzianki.

Dyrektor szkoły i wychowawca klasy serdecznie dziękują rodzicom za inicjatywę i sfinansowanie zakupu.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

swieto misia 2012

Dnia 25 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 7  Giżycku grupa 0B ,,Misie” zorganizowała „Dzień Misia”.

Czytaj więcej...

II Przegląd Piosenki Patriotycznej

179bc6ae7c59c13c992bfb6247eb8032Dnia 17.11.2015r. w Sali Bankietowej Biłas i Synowie odbył się II Przegląd Piosenki Patriotycznej pt. ,,Mały człowiek to też patriota” zorganizowany przez Przedszkole ,,Bajka”. 

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas I

Owl with School Books PNG Clipart Picture

Dnia 20.11.2015r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku o godzinie 9.00 odbył się uroczysty apel z okazji Ślubowania Klas „I”. Nad całością przebiegu uroczystości czuwały nauczycielki  Pani Małgorzata Szabłowska, Pani Wioleta Rawłuszko oraz Pani Ewa Kostun.

Czytaj więcej...

Nocny maraton języka angielskiego

angielskiNa początku listopada 18 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku wzięło udział
w pierwszej edycji „Nocnego maratonu języka angielskiego”.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa