Spotkanie z ratownikami MOPR

LOGO MOPRW dniach  4.12.2015 r. oraz 14.12.2015 r. w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ – JESTEM BEZPIECZNY” odbyły się spotkania z ratownikami Mazurskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - MOPR.

Czytaj więcej...

Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej

69e06a096ec5e14eefa1b7ff72fddf7f

8 grudnia 2015 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Dzieci  i Młodzieży Szkolnej. Uroczystość była podsumowaniem współzawodnictwa sportowego szkół i placówek oświatowych z województwa warmińsko - mazurskiego. 

Czytaj więcej...

Zawody sportowe - Zabawa nie zna granic

sportowcy

4 grudnia 2015 r. odbyły się międzyszkolne zawody sportowe „Zabawa nie zna granic”. Organizatorem sportowej rywalizacji był MOSiR. Drużyny z klas I – III reprezentujące naszą szkołę okazały się bezkonkurencyjne, ponieważ wszystkie zajęły pierwsze miejsca.

Czytaj więcej...

WIADOMOŚCI SPORTOWE Z „KORCZAKA”

      aieB4aGi4   I się zaczęło. Dnia 17.10 na naszym Orliku odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce nożnej chłopców. Drużyna w składzie: Anulak Maciej, Fedio Michał, Lenar Michał, Durka Hubert, Wójtowicz Bartłomiej (wszyscy VI b), Typa Kornel (VI c), Dmochowski Michał, Rybarczyk Krzysztof, Sadocha Krystian (wszyscy VI e) zdecydowanie zajęli I miejsce.

Czytaj więcej...

Spotkanie z informatykiem

21

W dniu 25.11.2015 r. odbyły się spotkania z informatykiem panem Mateuszem Pawelecz w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ– JESTEM BEZPIECZNY”.

Czytaj więcej...

Wróżby andrzejkowe

witch gif5

Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 27 listopada, kiedy to w naszej szkole można było odwiedzić tajemniczą „Grotę Czarów”.

Czytaj więcej...

Niezwykły prezent z okazji Ślubowania

zielony-prezent

Rodzice uczniów z klasy I b zakupili  szafki, które będą służyły dzieciom do końca nauki w szkole. Szafki zostały zakupione i zamontowane przez rodziców przed uroczystością Ślubowania  klas I. Uczniowie bardzo się cieszyli z niespodzianki.

Dyrektor szkoły i wychowawca klasy serdecznie dziękują rodzicom za inicjatywę i sfinansowanie zakupu.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

swieto misia 2012

Dnia 25 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 7  Giżycku grupa 0B ,,Misie” zorganizowała „Dzień Misia”.

Czytaj więcej...

II Przegląd Piosenki Patriotycznej

179bc6ae7c59c13c992bfb6247eb8032Dnia 17.11.2015r. w Sali Bankietowej Biłas i Synowie odbył się II Przegląd Piosenki Patriotycznej pt. ,,Mały człowiek to też patriota” zorganizowany przez Przedszkole ,,Bajka”. 

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas I

Owl with School Books PNG Clipart Picture

Dnia 20.11.2015r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku o godzinie 9.00 odbył się uroczysty apel z okazji Ślubowania Klas „I”. Nad całością przebiegu uroczystości czuwały nauczycielki  Pani Małgorzata Szabłowska, Pani Wioleta Rawłuszko oraz Pani Ewa Kostun.

Czytaj więcej...

Nocny maraton języka angielskiego

angielskiNa początku listopada 18 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku wzięło udział
w pierwszej edycji „Nocnego maratonu języka angielskiego”.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze strażakiem

Logo JBDnia 13.11.2015 r. szkołę odwiedził  pan mł. bryg. mgr Arkadiusz Gij naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku w ramach Lokalnego Programu Bezpieczeństwa dla Szkół Podstawowych w Giżycku „WIEM, POTRAFIĘ– JESTEM BEZPIECZNY”.

Czytaj więcej...

Decoupage-bezpieczny START!

f 030

 

 

 

W ramach projektu „Wiem, potrafię – jestem bezpieczny” w dniach 16.10-13.11.15r. odbywały się zajęcia „Decoupage-bezpieczny START!”. Uczestniczyło w nich 10 dziewcząt z klas III, IV, V. Dzieci nauczyły się jak można wykonać przedmioty użytkowe z materiałów kreatywnych. Powstały piękne deseczki z motywem kwiatowym lub warzywnym, chusteczniki, bombki z plexi i ze styropianu. Zajęcia prowadziła pani Joanna Danielczyk.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

11 listopada1Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 10 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Scenariusz opracował pan Marek Łopiałło - nauczyciel historii. Podczas tej podniosłej uroczystości, uczniowie przypomnieli wydarzenia, które tworzą historię naszej Ojczyzny.  Zaprezentowali prawdziwą lekcję historii, przywołując czasy zaborów jak i powstania narodowe. Całość uroczystości oprawiona tekstami pieśni patriotycznych zapewniła pamięć bohaterskich czynów oraz ludzi, którzy walczyli o naszą wolność.

Prezenty pod choinkę

PREZENTY 285

W październiku i listopadzie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Prezent pod choinkę”.Organizatorem akcji było Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Uczniowie przygotowali 16 paczek dla dzieci z ubogich rodzin z Ukrainy, Białorusi i Rumunii oraz zebrali pieniądze na pokrycie kosztów ich transportu.

Czytaj więcej...

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates