14.10.2015 r. – Dzień Edukacji Narodowej

 – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

 roze

 Godziny pracy (zajęcia z wychowawcami i apel):

Klasy 0 – III – 9.00 – 11.00

Klasy IV – VI – 11.00 – 13.00

10.00 – apel dla klas 0 - III

11.00 – apel dla klas IV - VI

Świetlica funkcjonuje zgodnie z harmonogramem pracy, obiad 11.00 – 13.00

 

 

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

 

 

 

Podziękowanie dla Firmy Bricomarche

Dziękujemy Firmie Bricomarche za wspieranie naszych inicjatyw.

Scan

Dzień Chłopca

dzien_chlopaka_150.jpgDnia 30.09. Samorząd Uczniowski zorganizował i poprowadził imprezę  z okazji Dnia Chłopca. Dwunastu kandydatów z klas IV -VI wybranych z poszczególnych klas wzięło udział w konkursie „Chłopak jak ta la la”. Pozostali uczniowie gorąco kibicowali swoim kolegom. 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Malborka

malbork
Dnia 25 września 2015 r., o godzinie 6.00, pod opieką: Ewy Kamińskiej, Danuty Sołowianiuk,  Anny Grochockiej i pana pilota Aleksandra Puszko wyruszyliśmy na wycieczkę do Malborka. Wygodny autobus wiózł nas przez północną Polskę wprost do miasta z największym gotyckim zamkiem
na świecie, uważanym za największą budowlę ceglaną wzniesioną rękami człowieka.

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

DSC0247111 września o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Pani Dyrektor Katarzyna Banach serdecznie powitała wszystkich przybyłych na tą uroczystość. Szczególnie ciepłe słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole.Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klasopracowni. W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.

Czytaj więcej...

Wyremontujmy dużą salę gimnastyczną

Ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach Giżyckiego Budżetu Obywatelskiego.

Prosimy o oddawanie głosów na projekt "SIÓDEMKI"

kategoria: Edukacja

1. Remont dużej sali gimnastycznej w SP 7 - 10 punktów

Głosować można do 30 września:

- na karcie do głosowania (dostępna w szkole)

- elektronicznie - http://www.nasze.gizycko.pl/

Dziękujemy za każdy głos.

 

 

-----------------------------------------------------------

 

Szkolny zestaw podręczników w naszej szkole

podr

Informacja dla rodziców                              Szkolny zestaw podręczników 2015/2016

Otrzymaliśmy certyfikat

 Polskiego Towarzystwa Dysleksji-->zobacz

Najlepsi z najlepszych

20150618 114524-001W czwartek (18 czerwca br.) w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień uczniom szkół podstawowych, którzy uzyskali w tym roku szkolnym najlepsze wyniki w konkursach przedmiotowych. Na galę zostali zaproszeni laureaci, którzy wyróżnili się szczególnie, zajmując wysokie lokaty lub zdobywając laury z kilku przedmiotów. W spotkaniach uczestniczyli także rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.

Czytaj więcej...

Destination Imagination w SP 7

DSC 0055

 

 

 

 

W roku szkolnym 2014/2015 Szkoła Podstawowa nr 7 wzięła udział w słynnym na całym świecie projekcie Destination Imagination - oczyma wyobraźni.W placówce utworzono siedmioosobową grupę sześciolatków oraz dziewcząt z piątych klas. Maluchy pracowały pod opieką nauczycielek: Wiolety Rawłuszko, Sylwii Melnik oraz Agnieszki Jeglińskiej.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

IMG 5219-001

 

 

5 listopada 2014 r. grupa uczniów z klas IV-V udała się autokarem na wycieczkę
do Warszawy. Celem wyprawy było zwiedzanie studia nagrań w TVP i udział
w nagraniu programu telewizyjnego „Mali podróżnicy”. Podczas pobytu w studio mogliśmy od „kuchni” przyjrzeć się jak wygląda realizacja programu telewizyjnego. Reżyser nagrania uczył nas jak zachowywać się podczas pracy kamer, kiedy przestrzegać ciszy, w którym momencie wyrażać aplauz. Mieliśmy okazję poznać z bliska prowadzącą program Beatę Chmielowską-Olech.

Czytaj więcej...

Spełniamy marzenie Kuby

DSCF2646-001

 

 

Uczniowie naszej szkoły wykonali kartki urodzinowe dla Kuby Grzelczaka, którego marzeniem było otrzymać jak największą ilość życzeń na swoje 7 Urodziny. Chłopiec od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Nasi uczniowie postanowili dołączyć do akcji „Kartka dla Kuby” i sprawić małemu koledze wiele radości z okazji jego urodzin. Kolekcja Kuby powiększy się o ponad 390 pocztówek. Pomysłowo wykonane kartki zawierały szczere życzenia i miłe słowa wsparcia dla Kubusia.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych tancerzy

IMG 2334

Giżycko, Ełk, Olecko...

Dzień Dziecka

dziendziecka

 

 

 

1 czerwca 2015 r. do naszej szkoły zawitali animatorzy z ośrodka wypoczynkowego Gwarek, aby świętować Dzień Dziecka z najmłodszymi uczniami klas 0-I. Uczniowie mieli do przejścia osiem stacji. Animatorzy każdej z nich zapewnili po 20 minut niezapomnianej zabawy. Klaun cierpliwie pracował nad kształtem balonów według pomysłów dzieci. Każdy mógł wykazać się zdolnościami plastycznymi oraz współpracą w grupie podczas malowania gąbkami, słomkami, a nawet dłońmi, na dużych arkuszach papieru.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkania organizacyjne

mini0

 

 

 

 

Dnia 22.06.2015 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w stołówce szkolnej Szkoły Podstawowej nr 7 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę w naszej szkole w oddziale przedszkolnym.

Dnia 22.06.2015 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w stołówce szkolnej Szkoły Podstawowej nr 7 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę w klasach pierwszych w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy

Dyrekcja szkoły

goście

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa