Dzień otwarty szkoły

20180326 164045

26 marca 2018 roku w godz. 16.00 – 18.00 naszej szkole był Dzień Otwarty. Odwiedzili nas przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z rodzicami.

Czytaj więcej...

Wycieczka klasy 3C

007

23 marca 2018 roku uczniowie klasy 3 c wraz z wychowawczynią panią Marią Kamińską, odpowiedzieli na ofertę hotelu St. Bruno w Giżycku i odwiedzili hotel.

Czytaj więcej...

Wielkanocna wycieczka

DSC06083

Wkrótce Wielkanoc. Uczniowie klas IIIe i IIIh wraz z wychowawcami odbyli wycieczkę do "Gwarka" na Pięknej Górze, gdzie poprzez zabawy przypominali sobie zwyczaje związane z tymi świętami.

Czytaj więcej...

Nagrody w konkursach czytelniczych rozdane

DSCF5477

            Uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów za I semestr roku szkolnego 2017/2018 było okazją do nagrodzenia sukcesów dzieci w zakresie czytelnictwa. Biblioteka szkolna zorganizowała w I półroczu kilka konkursów w formie indywidualnej i grupowej.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie szkolnego konkursu „Ptasia ekstra-klasa”

logoFOWJM      logo mae MPK

            Na apelu podsumowującym osiągnięcia uczniów klas 0-III w pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018 wręczono nagrody uczniom, którzy zdobyli laury w szkolnym konkursie ornitologicznym. Była to już dziwiąta edycja tego konkursu, który podobnie jak w poprzednich latach składał się z trzech etapów, na jakich uczniowie walczyli o miejsca indywidualne oraz grupowe, zbierając punkty dla swoich klas.

Czytaj więcej ...

Wiosenny Dzień Talentów

026

Klasy 0 - III piosenką i wierszem przywitały pierwszy Dzień Wiosny. Uroczysty apel odbył się 21 marca 2018 roku na dużej sali gimnastycznej. Wszystkie zgromadzone dzieci, wspólnie odśpiewały bardzo wesołą piosenkę pt. "Maszeruje Wiosna", w takt której maszerowały wokół sali "Wiosenki", które reprezentowały klasy 0 - III naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty szkoły

dzień otwarty

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW I DZIECI

na Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku.

26.03.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:00

W programie m.in.:

  • Pokaz taneczny
  • Zajęcia plastyczne i techniczne
  • Zajęcia matematyczne
  • Gry planszowe
  • Zajęcia komputerowe
  • Zajęcia z tablicą interaktywną
  • Zajęcia teatralne

Zimowe obserwacje ptaków w Zuok-u

3

W styczniu wreszcie nastała upragniona przez wielu z nas prawdziwa zima. Lekki mróz oraz śnieg towarzyszył nam w naszej wyprawie na ptaki. Awifauna żerująca na terenie składowiska liczyła tego dnia 1654 osobniki, co było swoistym rekordem w historii naszych badań.

Czytaj więcej...

LOGOPEDA radzi.....

log1

 

 

 

DRODZY RODZICE

Mowa, która jest właściwa tylko ludziom, pozwala nam na pełne funkcjonowanie
w społeczeństwie. Zwykle, na co dzień, nie dostrzegamy jej wartości. Tego, że jest najważniejszą formą komunikacji z otoczeniem, że umożliwia kontakt z ludźmi, ale także wyrażanie własnych myśli, uczuć, przeżyć, pragnień. Zwykle nie doceniamy też tego, że rozumiemy co do nas mówią inni, a także co mówimy my sami.

Czytaj więcej...

Osiągnięcia uczniów klas 0- III w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

DSCF5479

28 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze. Apel prowadziła Pani Wanda Doliasz. Na początku głos zabrała Pani dyrektor Katarzyna Banach, gratulując uczniom osiągnięć w różnych konkursach i zawodach sportowych, a było ich wiele. Słowa uznania skierowała do nauczycieli i rodziców, którzy wspierali i przygotowywali uczniów.

Czytaj więcej...

Dokumenty rekrutacyjne

rekrutacyjnie

Zapraszamy do pobierania wniosków oraz zgłoszeń do oddziału przedszkolnego oraz klas I, które dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Zimowe nutki

DSC06020

 

Dniu 21 lutego 2018 roku o godz. 15.00 w klasopracowni B102,w obecności kolegów uczestników i ich rodziców, odbył się konkurs piosenki o tematyce zimowej „Zimowe nutki”.

Czytaj więcej...

"Aktywna tablica"

20171208 102105

Nasza szkoła może się pochwalić nowoczesnym sprzętem. Cztery klasopracownie zostały wyposażone w nowoczesną tablicę multimedialną w ramach projektu „Aktywna tablica”.

Czytaj więcej...

Półzimowisko

IMG 20180124 103206

Półzimowisko rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbywało się w dniach od 22 stycznia do 2 lutego 2018 roku. Uczniowie podzieleni byli na trzy 15-osobowe oraz jedną grupę 20- osobową z klas IV - V. Organizatorzy półzimowiskaustalili cele:

Czytaj więcej...

Nowy Plan Lekcji

plan-lekcjiuwaga11

Prosimy o zapoznanie się z nowym planem lekcji dla klas 4-7, który obowiązywać będzie od 19 lutego. PLAN

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates