II Integracyjny Bal Karnawałowy

balint13 lutego 2015 r. odbył się II Integracyjny Bal Karnawałowy, podczas którego uczestnicy konkursu „Zielona recepta”bawili się przy muzyce, brali udział w konkursach oraz otrzymali od organizatorów nagrody i dyplomy. W balu uczestniczyli: Kacper Mucha, Izabela Boć, Alex Kur, Patrycja Chmielewska, Zosia Łychacz , Kinga Bujniak, Kaja Kisielewska, Nadia Narwojsz, Dawid Krysiak, Wiktoria Wykusz, Ania Kazukiewicz, Kasia Turcza, Anita Urbanowicz, Michał Lisowski, Alicja Szmuc, Zuzanna Trzonkowska, Lena Zeman, Natalia Kimbor. Uczniami opiekowała się pani Małgorzata Szabłowska.

Półzimowisko w naszej szkole

Zdj cie0159

 

 

 

W dniach od 26.01 do 6.02.2015 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbywały się zajęcia rekreacyjno – sportowe. Uczestniczyło w nich 83 uczniów z klas I – VI. Dzieci miały zagospodarowany czas od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00. Pracowało 5 grup, których wychowawcami były panie: Agnieszka Jeglińska, Marzanna Kierner, Violetta Jabłońska, Elżbieta Krajewska, Elżbieta Charzyńska.

Czytaj więcej...

Niech żyje bal - zabawa w naszej szkole

DSC01298W piątek 23 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Prowadzili ją animatorzy z Ośrodka Wypoczynkowego „Gwarek”. Na sali gimnastycznej zrobiło się kolorowo od masek i pomalowanych buziaków dzieci.  Prowadzone przez Kubusia Puchatka i Tygryska zabawy i konkursy przy dobrej muzycesprawiły, że uczniowie bardzo chętnie się bawili.W czasie zabawy uczniów odwiedził Mikołaj,który obdarował dzieci upominkami.

Zmiana numeracji sal

Od 9 lutego 2015 r. w szkole obowiązuje nowa numeracja pomieszczeń.

pobierz

Sprawozdanie z konkursu plastycznego dla klas I - III

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym promującym zdrowy styl odżywiania.Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Giżycku. Konkurs miał charakter międzyszkolny.
W naszej szkole propagowaniem konkursu i sprawami organizacyjnymi zajęła się Małgorzata Szabłowska.

Czytaj więcej...

Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej

P1090743

 

 

 

 

 

W dniu 15.01.2015r. dostaliśmy zaproszenie do Domu Opieki Społecznej w Giżycku. Podczas spotkania ks. Bazyli Kepeszczuk, proboszcz Parafii Greckokatolickiej w Giżycku podzielił się z mieszkańcami tego Domu chlebem Prosforą (opłatkiem).

Czytaj więcej...

Jasełka 2014

DSC01184-001

 

 

 

 

Dnia 19 grudnia 2014 r. w naszej Szkole jak co roku, tradycji stało się zadość. Katecheci, a w szczególności Pani Halina Wasilewska wraz ze swoimi podopiecznymi, wystawili przedstawienie jasełkowe, które mogło podziwiać całe grono pedagogiczne, dyrekcja szkoły oraz wszyscy uczniowie.

Czytaj więcej...

"Siódemka" zdobyła II miejsce

Dnia 17.12.2014   w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się  podsumowanie Wojewódzkiej Rywalizacji Sportowej Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych za rok 2013/14. Delegacja  naszej szkoły w składzie Dyrektor Katarzyna Banach oraz nauczycielka wychowania fizycznego Elżbieta Krajewska odebrały dyplom oraz puchar za zajęcie zaszczytnego  II miejsca. W rywalizacji startowało 270 szkół podstawowych. ZDJĘCIE

Liga tabliczki mnożenia

Od października do grudnia 2014 r. odbywał się w szkole konkurs „Liga Tabliczki Mnożenia”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas czwartych. W 10 etapach mieli oni do obliczenia po 10 przykładów związanych z tabliczką mnożenia i dzielenia.

Czytaj więcej...

Konkurs roztrzygnięty

DSCN0090-001Przed świętami Bożego Narodzenia Zespół ds. Promocji ogłosił szkolny konkurs „Najpiękniejsza dekoracja świąteczna drzwi klasopracowni”. Dzięki temu przedsięwzięciu w szkole zapanował świąteczny nastrój. Jak wyglądały drzwi poszczególnych klas można się przekonać, oglądając zdjęcia.

Czytaj więcej...

Konkurs "Bombka na choinkę"

Konkurs „Bombka na choinkę” został zorganizowany wśród uczniów klas I – III
przez p. W. Rawłuszko, S. Melnik, M. Pstrak. Wzięło w nim udział 70 osób. Uczniowie wykonali prace w domu przy współpracy z rodzicami. Wszystkie bombki stanowiły dekorację szkolnej choinki.

Czytaj więcej...

Zabawa nie zna granic

DSCF4013

 

 

 

 

4 grudnia 2014 r. odbyły się międzyszkolne zawody sportowe „Zabawa nie zna granic”. Organizatorem sportowej rywalizacji był MOSiR. Drużyny z klas I – III reprezentujące naszą szkołę okazały się bezkonkurencyjne, ponieważ wszystkie zajęły pierwsze miejsca.

Czytaj więcej...

Półzimowisko w naszej szkole

W czasie ferii zimowych od 26.01.2015 r. do 6.02.2015 r. w godzinach 9.00 – 13.00 prowadzone będzie w naszej szkole półzimowisko. Zajęcia będą się odbywały w 5 grupach. Zapraszamy uczniów z klas I - VI, którzy chcą wesoło spędzić czas z koleżankami
i kolegami.

Czytaj więcej...

Andrzejki w naszej szkole

DSCN0080Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 28 listopada, kiedy to w naszej szkole można było odwiedzić salon wróżb. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wcieliły się w role fantazyjnie przebranych wróżek i przygotowały stoiska z atrakcyjnymi wróżbami. Pełną magii atmosferę podkreślały mroczna dekoracja oraz kolorowe, migające światełka. Uczniowie bawili się wspaniale. Wszyscy chcieli usłyszeć, kim będą w przyszłości, czy spełnia się ich marzenia oraz jakie imię będzie nosił ich wybrany. Nad całością imprezy czuwał Samorząd Uczniowski oraz Zespół ds. Promocji Szkoły. Dzień wróżb zakończony dyskoteką szkolną dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

Konkurs pięknego czytania dla klas III

DSC00953Dnia 28 listopada 2014r. o godz. 14.35 w sali 46 odbył się konkurs pięknego czytania dla klas III zorganizowany przez Panią Sylwię Melnik i Panią Wioletę Rawłuszko. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy: III a, III d, III e. Mieli oni samodzielnie przygotować tekst, który chcieli zaprezentować podczas konkursu. Mogło to być opowiadanie, opis lub wiersz o tematyce jesiennej. Uczniowie otrzymali od jury tyle czasu, ile było im potrzebne na przeczytanie przygotowanego utworu.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa