Powiatowy Festiwal Talentów

pft

 

 

17 czerwca 2014 r. odbył się I Powiatowy Dzień Talentu – „Talent dziecka drogowskazem do jego przyszłości”. Galę zorganizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Biblioteka Pedagogiczna w Giżycku, współorganizatorami było Giżyckie Centrum Kultury i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Giżycki Pan Mirosław Dariusz Drzażdżewski i Przewodnicząca Rady Miejskiej w Giżycku Pani Małgorzata Czopińska.

Czytaj więcej...

Omnibus klas III jest wśród nas

10 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Giżycku odbył się międzyszkolny etap konkursu „Omnibus - czyli wiem wszystko” klas trzecich.Do konkursu przystąpiły 3 szkoły (Zespół Szkół nr 1, SP – 4 i SP – 7), które po przeprowadzeniu wewnątrzszkolnych etapów wyłoniły po 4 najlepszych uczniów.   Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Dawidowicz - kl. III d, Julia Krużyńska - kl. III d, Aleksandra Pietnoczka - kl. III e, Ignacy Duda - kl. III b.

Czytaj więcej...

Wolontariusze z Siódemki

log

Nasi uczniowie (wolontariusze) podczas weekendu przypadającego w dniach 29-30.11.2013r., 01.12.2013r. oraz w dniach 04-06.04.2014r. w sklepach „Lewiatan” i „U Grycewicza” zbierali żywnośćprzy specjalnie oznakowanych koszach, informując klientów o idei akcji. Klienci byli zachęcani do kupienia choćby jednego produktu spożywczego lub więceji podarowania go ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Czytaj więcej...

Zapisy do świetlicy szkolnej

0008xxInformujemy, że zapisy uczniów klas I i II do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2014/2015 trwają do 26.06.2014 roku. Karty zgłoszenia znajdują się u wychowawców świetlicy. Dyrekcja szkoły.

 

Zaproszenie na spotkania organizacyjne

0042xx

 

 

Dnia 16.06.2014 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00 w stołówce szkolnej Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę  w naszej szkole 

Czytaj więcej...

II i III miejsce wywalczyła Siódemka

f006mini

 

Dnia 23.05.2014 r. na Polanie Głównej Lasu Miejskiego odbył się
XIII  Turniej Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej klas VI organizowany przez Bożenę Wiślicką SP 6 i Joannę Danielczyk SP 7. Wzięły w nim udział 3-osobowe drużyny uczniów klas szóstych z giżyckich podstawówek. Współorganizatorem turnieju było Nadleśnictwo Giżycko, reprezentowane przez pana Mirosława Stelmasiewicza.

Czytaj więcej...

Plastyczne zdolności uczniów klas I-III

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „O czym szumi leśna kraina” kl. I- III

KLASY I

I m Patrycja Predko   I e

II m Zofia Szudra – Roszko I d

III m Natalia Majek I b

Magda Duda I c

Czytaj więcej...

Znamy wyniki międzynarodowego konkursu Kangur Matematyczny

20 marca 2014 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 64 uczniówz klas I – VI.

Czytaj więcej...

Omnibus

Dnia 22 maja 2014r. w naszej szkole odbył się „Omnibus klas drugich”.

Jest to konkurs wiedzy ogólnej. Test zawiera pytania z różnych dziedzin życia. Uczniowie
w tym roku zmagali się z 43 pytaniami, rozwiązując test.

Do konkursu przystąpiło 23 uczniów z klas II.

Czytaj więcej...

Drzewko za makulaturę

Do 20 września w ramach akcji „Drzewko za makulaturę” trwa szkolny konkurs na największą ilość makulatury zebraną przez klasę.

Zwycięska klasa otrzyma nagrodę!!! więcej

Czołowe miejsca sztafet w Mistrzostwach Województwa

W tydzień po Mistrzostwach Indywidualnych, 16 kwietnia, na trasach w Iławie spotkali się biegacze szkół województwa warmińsko mazurskiego by wyłonić mistrzów w Biegach Sztafetowych Drużyn Mieszanych dziewcząt i chłopców. Kolejne punkty do klasyfikacji współzawodnictwa sportowego wywalczyły wszystkie trzy sztafety naszej szkoły. więcej

Zuzia Gorbacz z IV b wicemistrzynią województwa

Kwiecień tradycyjnie jest okresem rozgrywania finałów województwa w biegach przełajowych. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się w tych imprezach reprezentanci giżyckiej „Siódemki”.
9 kwietnia na trasach w Galinach koło Bartoszyc odbyły się Mistrzostwa Województwa
w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkolnego Związku Sportowego
w Olsztynie.
Do rywalizacji w pierwszym biegu na dystansie 600 m stanęło blisko 120 dziewcząt klas IV (2003). więcej

Tancerze z I b na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

minitance

 

 

Nasi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Mazury 2014” o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka, który odbył się 10 majaw hali COS OPO.
Uczniów klasy I b po raz pierwszy można było zobaczyć w profesjonalnych strojach tanecznych.
I trzeba przyznać, że wyglądali rewelacyjnie.

Czytaj więcej...

Goście z Drohobycza

minigoscie

 

 

W piątek, 9 maja, naszą szkołę odwiedzili nieoczekiwani goście - grupa teatralna „Na chodulach” („Na szczudłach”) z Ukrainy, z miasta Drohobycz.
Artyści przybyli do szkoły na długiej przerwie i wywarli bardzo pozytywne wrażenie na naszych uczniach i nauczycielach. Byli ubrani w tradycyjne stroje ludowe, mieli ze sobą flagę Ukrainy i ludowe instrumenty ukraińskie – trembity, spotykane jedynie w górach.

Czytaj więcej...

Najlepsi z najlepszych

minigala

 

 

 

Najlepsi z najlepszych, czyli Piotr Fil i Kacper Żurek zostali zaproszeni 14 maja 2014 roku do Olsztyna na Galę Mistrzów – uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów przedmiotowych. Największy sukces odniósł Piotr Fil, który został pięciokrotnym laureatem: z historii (I miejsce w województwie), matematyki, języka polskiego, przyrody i języka angielskiego.Laur zwycięstwa należy także do Kacpra Żurka – laureata czterech konkursów: z matematyki (I miejsce w województwie), języka polskiego, historii i przyrody. Tytuły laureatów zdobyli również Klaudia Kłymko – język polski, Jakub Puzio – matematyka. Finalistami konkursów przedmiotowych zostali: Debora Sinkiewicz i Aleksandra Ulążka – język angielski, Adam Ferenc i Klaudia Kłymko – historia, Weronika Karolczuk – matematyka. Dzięki tym wspaniałym osiągnięciom nasza szkoła zajęła 4. miejsce w województwie pod względem ilości zdobytych przez uczniów tytułów laureatów i finalistów.

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates