Wycieczka do Warszawy

voice

 

 

 

The Voice of Polandto polski  program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP 2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011 roku. Celem programu jest odkrycie talentów. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł  Najlepszego głosu w Polsce. Emisja czwartej edycji rozpoczęła się 1 marca 2014 roku,

Czytaj więcej...

Międzyszkolny konkurs ortograficzny

mistrz ort

 

11 marca 2014 w ZS nr 1 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III”. Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowało 4 uczniów – finalistów Szkolnego Konkursu Ortograficznego Klas III:Gabriela Kozłowska kl. III c, Natalia Dawidowicz kl. III d, Bartosz Marszałkowski kl. III e, Wiktoria Karolska kl. III b. Punktualnie o godzinie 15.00 uczniowie

Czytaj więcej...

Pomagamy potrzebującym w Afryce

W tym roku szkolnym Koło Misyjne pod kierunkiem p. M. Chełkowskiej kontynuowało zbiórkę makulatury na pomoc misjom w Sudanie Południowym. Do współpracy przyłączyli się również pozostali katecheci ze Szkoły Podstawowej nr 7. Nowym pomysłem była zbiórka środków higieny i środków medycznych dla szpitala w Kifangondo w Afryce, którą rozpoczęto w Tygodniu Misyjnym.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu plastycznego "Stop przecwko przemocy"

W ramach„Tygodnia pomocy ofiarom pokrzywdzonym przestępstwem w Giżycku” /24 luty - 1 marca 2014 r./ Zespół Interdyscyplinarny zorganizował konkurs plastyczny „STOP przeciwko przemocy” skierowany do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

czytaj więcej

Dzień Kobiet

dzienkobiet

 

 

7 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym dniu uczniowie z klas 0 – III świętowali w swoich klasach, wręczając upominki oraz kwiaty swoim paniom i koleżankom. Większość chłopców wykonała prezenty własnoręcznie, co sprawiło że były one jeszcze bardziej wartościowe
i piękne.
czytaj więcej

Solidarni z Ukrainą

solidarni

 

W poniedziałek, 3 marca, w naszej szkole odbyła się akademia upamiętniająca poległych na kijowskim Majdanie Niepodległości. W akademii wzięli udział uczniowie Międzyszkolnego Zespołu Nauczania Języka Ukraińskiego i Religii Grecko-katolickiej, władze szkoły, rodzice oraz nauczyciele języka ukraińskiego i religii grecko-katolickiej.

Czytaj więcej...

Fizyka dla smyka

fizykamini

 

 

Co to są fale dźwiękowe? Jak rozchodzi się dźwięk w próżni? Dlaczego słyszymy innych przez telefon? – odpowiedzi na te i inne pytania były celem pokazów naukowych pn. „Fizyka dla smyka”.Chętne klasy mogły wziąć udział w 45 minutowym pokazie eksperymentów fizycznych.

Czytaj więcej...

Konkurs Witamy Panią Wiosnę

Zespół do Spraw Promocji Szkoły ogłasza konkurs o tematyce wiosennej
na najciekawszy plakat
„ Witamy Panią Wiosnę” dla wszystkich kl. 0-VI.

Czytaj więcej...

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 0-III

PICT0101mini

 

 

20 lutego 2014 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia uczniów z klas I-III za I semestr roku szkolnego 2013/2014.O godzinie 10.45 na sali gimnastycznej SP 7 zebrały się dzieci, ich rodzice i nauczyciele.

Czytaj więcej...

Nasi tancerze są bezkonkurencyjni

Uczniowie z klasy tanecznej zaprezentowali swoje umiejętności podczas imprezy „Sportowe Giżycko”, która odbyła się 21 lutego w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich.

Czytaj więcej...

Konkurs piosenki

26 lutego 2014 roku odbył się konkurs piosenki „Zimowe nutki”, którego organizatorkami były panie: Grażyna Pietrukaniec, Irena Patra i Violeta Jabłońska.

Czytaj więcej...

Walentynki

PICT0059min

 

 

 

14 lutego 2014 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Od  rana było czuć atmosferę Walentynek.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta. Nie zapomnieli o tym najmłodsi uczniowie z grupy 0 a. Właśnie z tej okazji przygotowali wspaniały występ.

Czytaj więcej...

Tak się bawiliśmy

 

DSCF2799-001 mini

 

 

 

 

W dniach od 27.01 do 7.02.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbywały się zajęcia rekreacyjno – sportowe.

Czytaj więcej...

Kiermasz walentynkowy

OGŁOSZENIE

SerceRadek          W DNIU 14 LUTEGO (PIĄTEK) W GODZ. 9.00 – 13.00 ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ WALENTYKOWY, NA KTÓRYM BĘDZIE MOŻNA NABYĆ DLA UKOCHANEJ OSOBY SERCA Z CIASTA LUB W INNEJ POSTACI.

          DOCHÓD BĘDZIE PRZEZNACZONY NA WYPOSAŻENIE PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO BŁ. FRANCISZKA Z FATIMY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Współorganizator Szkoła Podstawowa nr 7 , Caritas

goście

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa