Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

rekrutacyjnieDrodzy Państwo zapraszamy do zapoznania się z terminami rekrutacji do szkół oraz oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Wszelkie informacje dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Zabawa choinkowa

DSCF5357

W piątek 19 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Już od ósmej z rana na sali gimnastycznej zrobiło się kolorowo od masek i kolorowych strojów dzieci. 

Czytaj więcej...

List do dzieci i młodzieży z okazji ferii zimowych

Snowman-Download-PNG

Rzecznik Praw Dziecka

Marek Michalak

 

List do dzieci i młodzieży  z okazji ferii zimowych

Szanowni i Kochani,

już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe, na które z pewnością czekaliście z niecierpliwością. Wierzę, że ten wspaniały, beztroski czas dostarczy Wam pozytywnych wrażeń i niezapomnianych przygód, a do szkoły wrócicie wypoczęci, pełni energii oraz zapału do pracy.

Czytaj więcej...

Jesienno – zimowe eskapady terenowe

IMG 9028

Młodzieżowa Grupa Badawcza Ptaków Wysypisk „Kania” kontynuowała swą pracę obserwacyjną i badawczą również w nieprzyjaznej aurze listopada oraz grudnia. Listopad – mimo wielu deszczowych dni – tym razem okazał swą lepszą, bardziej słoneczną stronę. Dzięki temu uczniowie mogli wykonać bardzo ciekawe i dobrze naświetlone zdjęcia.

czytaj więcej...

Niesamowite spotkanie

48-IMG 18851 130

Praca sapera to nie tylko rozminowanie, to także zajęcia uczące dzieci postępowania ze znalezionymi niewybuchami oraz zasad powiadamiania służb odpowiedzialnych za ich usuwanie. W tym roku to już kolejna lekcja saperów w szkołach. Tym razem żołnierze 15 GBZ odwiedzili uczniów klasy 3d ze Szkoły Podstawowej nr 7. 

Czytaj więcej...

Regulamin Biblioteki szkolnej

Regulamin 1 5676b1c3f15c5

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Biblioteki szkolnej.

Podziękowanie

Podziękowanie za udział w akcji "Kartka dla powstańca", której inicjatorką była p. Mariola Chełkowska.

podziekowanie

Jasełka

DSCF5334

Przedstawienie Jasełkowe i śpiew kolęd w naszej szkole Korczaka to szczególny moment i nastrój, który wprowadza całą społeczność szklną w Święta Bożego Narodzenia. W tym roku szkolnym Jasełka przedstawiły dzieci z kl.IIIa,b,c,d,g,h pod kierunkiem pani katechetki Haliny Wasilewskiej.

Czytaj więcej...

WYSTAWA LAMPIONÓW ADWENTOWYCH

5907735420293

W dniu 6.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr7 w Giżycku odbyła się wystawa 74 lampionów adwentowych kl.Oa i kl.Ia,b,c,d,e. na holu głównym szkoły. Wszystkie lampiony były piękne i pomysłowe. Zasługiwały na słowa pochwały.

Czytaj więcej...

DZIEWCZĘTA Z SP7 WICEMISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

2-sport

 

 

 

 

Nowy Rok rozpoczął się wspaniale dla naszych koleżanek ze szkoły.

03.01.2018 r. na hali MOSiR, 6 drużyn z naszego województwa walczyło o najwyższą lokatę. Drużyna w składzie: Martyna Żukowska, Alicja Żukowska, Malwina Szybiak, Aleksandra Gasperowicz, Kinga Chojnowska, Zofia Niemiec, Zuzanna Trzonkowska po zaciętej walce i rzutach karnych zajęły DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE.

Opiekunem drużyny Jest : Elżbieta Charzyńska

zdjęcia....

Czytaj więcej...

Roman Rapita - nauczyciel, któremu w duszy grało...

swieto tworczosci dzieciecej 2016 161

W nocy, 19 grudnia, św. Mikołaj obrządku grecko-katolickiego, przyniósł nam niemiły prezent. Tej mikołajkowej nocy odszedł od nas p. Roman Rapita.

Pan Roman od 2005 r. pracował w naszej szkole jako nauczyciel muzyki ukraińskiej w Międzyszkolnym Zespole Nauczania Języka Ukraińskiego i Religii Grecko-katolickiej. Oprócz lekcji, które prowadził, niejednokrotnie poświęcał swój czas prywatny przygotowując wokalnie i instrumentalnie uczniów do występów artystycznych organizowanych przez MZNJUiRG i inne organizacje oraz biorąc w nich czynny udział. Dzięki temu powstała w szkole duża grupa wokalna, którą można było podziwiać nie tylko w naszej szkole na różnego rodzaju koncertach i przedstawieniach.

Czytaj więcej...

Świąteczne śpiewanie w szkole Korczaka

Koleda-72828

W ostatnim tygodniu przed 24 grudnia w Szkole Korczaka czuć świąteczną atmosferę. Drzwi klasopracowni przystrojone: choinkami, prezentami i zimowymi ozdobami. Kiermasz pięknych, świątecznych ozdób wykonanych przez uczniów, a na holu głównym rozbrzmiewają: świąteczne piosenki, pastorałki  i kolędy.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

bn

Przedświąteczny podarunek

34ru3d5

Przed świętami Bożego Narodzenia pani Anna Haszczyn, właścicielka Ośrodka Wypoczynkowego „Gwarek” na Pięknej Górze oraz rodzic uczennicy klasy III b naszej szkoły złożyła na ręce Pani Dyrektor Katarzyny Banach paczkę pełną prezentów, w której znajdowały się nowe książki.

Czytaj więcej...

Kiermasz

christmas-tree-clipart-corner-15

Zespół do Spraw Promocji Szkoły serdecznie zaprasza na "KIERMASZ ŚWIĄTECZNY", który odbędzie się w środę 20.12.2017 , od godz. 8.00 - 15.30 na holu głównym naszej szkoły.

Serdecznie Zapraszamy.

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates