Wiosenny Dzień Talentów

026

Klasy 0 - III piosenką i wierszem przywitały pierwszy Dzień Wiosny. Uroczysty apel odbył się 21 marca 2018 roku na dużej sali gimnastycznej. Wszystkie zgromadzone dzieci, wspólnie odśpiewały bardzo wesołą piosenkę pt. "Maszeruje Wiosna", w takt której maszerowały wokół sali "Wiosenki", które reprezentowały klasy 0 - III naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty szkoły

dzień otwarty

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW I DZIECI

na Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku.

26.03.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:00

W programie m.in.:

  • Pokaz taneczny
  • Zajęcia plastyczne i techniczne
  • Zajęcia matematyczne
  • Gry planszowe
  • Zajęcia komputerowe
  • Zajęcia z tablicą interaktywną
  • Zajęcia teatralne

Zimowe obserwacje ptaków w Zuok-u

3

W styczniu wreszcie nastała upragniona przez wielu z nas prawdziwa zima. Lekki mróz oraz śnieg towarzyszył nam w naszej wyprawie na ptaki. Awifauna żerująca na terenie składowiska liczyła tego dnia 1654 osobniki, co było swoistym rekordem w historii naszych badań.

Czytaj więcej...

LOGOPEDA radzi.....

log1

 

 

 

DRODZY RODZICE

Mowa, która jest właściwa tylko ludziom, pozwala nam na pełne funkcjonowanie
w społeczeństwie. Zwykle, na co dzień, nie dostrzegamy jej wartości. Tego, że jest najważniejszą formą komunikacji z otoczeniem, że umożliwia kontakt z ludźmi, ale także wyrażanie własnych myśli, uczuć, przeżyć, pragnień. Zwykle nie doceniamy też tego, że rozumiemy co do nas mówią inni, a także co mówimy my sami.

Czytaj więcej...

Osiągnięcia uczniów klas 0- III w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

DSCF5479

28 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze. Apel prowadziła Pani Wanda Doliasz. Na początku głos zabrała Pani dyrektor Katarzyna Banach, gratulując uczniom osiągnięć w różnych konkursach i zawodach sportowych, a było ich wiele. Słowa uznania skierowała do nauczycieli i rodziców, którzy wspierali i przygotowywali uczniów.

Czytaj więcej...

Dokumenty rekrutacyjne

rekrutacyjnie

Zapraszamy do pobierania wniosków oraz zgłoszeń do oddziału przedszkolnego oraz klas I, które dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Zimowe nutki

DSC06020

 

Dniu 21 lutego 2018 roku o godz. 15.00 w klasopracowni B102,w obecności kolegów uczestników i ich rodziców, odbył się konkurs piosenki o tematyce zimowej „Zimowe nutki”.

Czytaj więcej...

"Aktywna tablica"

20171208 102105

Nasza szkoła może się pochwalić nowoczesnym sprzętem. Cztery klasopracownie zostały wyposażone w nowoczesną tablicę multimedialną w ramach projektu „Aktywna tablica”.

Czytaj więcej...

Półzimowisko

IMG 20180124 103206

Półzimowisko rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbywało się w dniach od 22 stycznia do 2 lutego 2018 roku. Uczniowie podzieleni byli na trzy 15-osobowe oraz jedną grupę 20- osobową z klas IV - V. Organizatorzy półzimowiskaustalili cele:

Czytaj więcej...

Nowy Plan Lekcji

plan-lekcjiuwaga11

Prosimy o zapoznanie się z nowym planem lekcji dla klas 4-7, który obowiązywać będzie od 19 lutego. PLAN

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

rekrutacyjnieDrodzy Państwo zapraszamy do zapoznania się z terminami rekrutacji do szkół oraz oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Wszelkie informacje dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Zabawa choinkowa

DSCF5357

W piątek 19 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Już od ósmej z rana na sali gimnastycznej zrobiło się kolorowo od masek i kolorowych strojów dzieci. 

Czytaj więcej...

List do dzieci i młodzieży z okazji ferii zimowych

Snowman-Download-PNG

Rzecznik Praw Dziecka

Marek Michalak

 

List do dzieci i młodzieży  z okazji ferii zimowych

Szanowni i Kochani,

już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe, na które z pewnością czekaliście z niecierpliwością. Wierzę, że ten wspaniały, beztroski czas dostarczy Wam pozytywnych wrażeń i niezapomnianych przygód, a do szkoły wrócicie wypoczęci, pełni energii oraz zapału do pracy.

Czytaj więcej...

Jesienno – zimowe eskapady terenowe

IMG 9028

Młodzieżowa Grupa Badawcza Ptaków Wysypisk „Kania” kontynuowała swą pracę obserwacyjną i badawczą również w nieprzyjaznej aurze listopada oraz grudnia. Listopad – mimo wielu deszczowych dni – tym razem okazał swą lepszą, bardziej słoneczną stronę. Dzięki temu uczniowie mogli wykonać bardzo ciekawe i dobrze naświetlone zdjęcia.

czytaj więcej...

Niesamowite spotkanie

48-IMG 18851 130

Praca sapera to nie tylko rozminowanie, to także zajęcia uczące dzieci postępowania ze znalezionymi niewybuchami oraz zasad powiadamiania służb odpowiedzialnych za ich usuwanie. W tym roku to już kolejna lekcja saperów w szkołach. Tym razem żołnierze 15 GBZ odwiedzili uczniów klasy 3d ze Szkoły Podstawowej nr 7. 

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa