Szlachetna paczka

14 dyplom dla spoecznoci szkolnej

„Wybaczcie tę poufałość, ale… JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Dokładnie WSZYSTKIE rodziny włączone w tym roku do SZLACHETNEJ PACZKI przez wolontariuszy znalazły swoich darczyńców. A to znaczy, że każda z ponad 20 tysięcy paczkowych rodzin otrzyma mądrą pomoc. To nie byłoby możliwe, gdyby nie Wasze zaangażowanie.

Czytaj więcej...

Świąteczna Gala Taneczna

DSCF5251

W piątek 8 grudnia 2017 roku o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyła się kolejna Gala Taneczna, w której udział wzięli uczniowie klas tanecznych: 3 b, 4 b, 5 b,  dzieci z przedszkoli oraz tancerze należący do klubu tanecznego „Czar Par”. Frekwencja dopisała. Oto fotorelacja z przebiegu uroczystej gali.

Czytaj więcej...

"Siódemka" najlepsza w województwie

GALA SPORTU 2016 2017 52

     14 grudnia 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Jej organizatorem był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, a  uczestnikami dyrektorzy szkół, trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.

Czytaj więcej...

Zabawa nie zna granic

DSC05942

Dnia 7 grudnia 2017 roku w hali MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się coroczne międzyszkolne zawody sportowe „Zabawa nie zna granic”. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.

Czytaj więcej...

II etap „Ptasiej ekstra-klasy”

IMG 20171115 162731

W szare, zimne, listopadowe popołudnie czytelnię biblioteki szkolnej opanowały barwne ptaki: sójka, zięba, wróbel, bocian, sowa, czapla, wrona, mysikrólik itp. ”Przyfrunęły” aby stanąć w szranki z innymi ptakami. Tym razem odbył się pojedynek na słowa i to nie byle jakie, ale stworzone przez znanych poetów takich jak J. Tuwim, J. Brzechwa, H. Bechlerowa, M. Konopnicka.

czytaj więcej...

Dni Korczakowskie

j k

W dniach 27 XI-01 XII  obchodziliśmy  Święto Patrona naszej szkoły. W tym roku uroczystość przebiegała w sposób wyjątkowy, ponieważ zostały wdrożone do realizacji szczegółowe zadania i działania realizowanepodczas tygodnia poprzedzającego uroczysty apel związany z obchodami Dni Korczakowskich.

Czytaj więcej...

Hour Of Code

mini

 

 

Mottem na stronie https://code.org. jest: Każdy uczeń w każdej szkole powinien mieć możliwość nauki informatyki (computer science)
Hadi Portavi, inicjator Godziny Kodowania.

 

Godzina Kodowania (The Hour of Code), organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week, USA), jest największą inicjatywę edukacyjną w historii, adresowaną do uczniów, nauczycieli i innych osób z całego świata. Cieszy się również dużą popularnością w Polsce.
W pierwszym tygodniu grudnia 04.12-08.12.2017r. uczniowie giżyckiej siódemki wzięli udział w Godzinie Kodowania.

Czytaj więcej...

Podziękowanie

podziekowaniexero

Zabawa nie zna granic

DSCN0862

Dnia 07.12.2017r. w hali MOSiR przy SP 4 odbyły się międzyszkolne zawody sportowe „Zabawa nie zna granic”. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku. W zawodach brali udział przedstawiciele klas I (5 dziewcząt i 5 chłopców) z SP 1, SP 2, SP 3 ,SP 4,SP 7.

Czytaj więcej...

Szlachetna paczka

szlachetna paczka logo1

 

W obecnym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do akcji Ogólnopolskiej "Szlachetna Paczka". Zachęcamy do wspierania tej inicjatywy.

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas I

DSCF5092

24 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 7 o godz. 9.00 rozpoczęła się uroczystość Ślubowania klas I. W tym roku szkolnym przysięgę składali uczniowie z pięciu oddziałów klasowych. Uroczystość przygotowały i prowadziły nauczycielki: Pani Marzena Pstrak oraz Pani Krystyna Rakowska.

Czytaj więcej...

Konkursy czytelnicze

IMG 20171117 105702

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka SP 7 ogłosiła konkursy dla uczniów. Zadaniem klas II i III było wykonanie zakładki do książki w dowolnym formacie i dowolną techniką. W klasach IV – VII uczniowie mieli wykonać plakat z hasłem promujący bibliotekę szkolną.

Czytaj więcej...

 

 

Finały wojewódzkie rozgrywek MOJE BOISKO ORLIK

zaw 7 mini

 

 

 

 

 

Po wielu tygodniach zmagań zakończyła się sportowa rywalizacja dziewcząt rocznik 2005 i młodsze w turnieju Moje Boisko Orlik. Nasze dziewczęta uplasowały się na miejscach:

Czytaj więcej...

Świetlica szkolna : uczy, bawi i wychowuje "...Jak w domu"

20170921 100208 

W świecie pełnym pośpiechu, szukamy takich rozwiązań, które uczą nasze dzieci wyciszenia się. Kładziemy  duży nacisk na rozwijanie umiejętności nawiązywania relacji  koleżeńskich i towarzyskich.

Czytaj więcej...  

Siódemka Patriotycznie

OBCHOD1

„Drugie miejsce po Bogu zajmują Rodzice i Ojczyzna, gdyż z nich się rodzimy, w niej wychowujemy” pod takim hasłem,  17  listopada w naszej szkole odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej. Uczestniczyło w nim 24 uczniów  klas IV – VII i 9 oddziałów klas I – III, przygotowanych przez panie wychowawczynie i rodziców. 

Czytaj więcej...

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates