Regulamin Biblioteki szkolnej

Regulamin 1 5676b1c3f15c5

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Biblioteki szkolnej.

Podziękowanie

Podziękowanie za udział w akcji "Kartka dla powstańca", której inicjatorką była p. Mariola Chełkowska.

podziekowanie

Jasełka

DSCF5334

Przedstawienie Jasełkowe i śpiew kolęd w naszej szkole Korczaka to szczególny moment i nastrój, który wprowadza całą społeczność szklną w Święta Bożego Narodzenia. W tym roku szkolnym Jasełka przedstawiły dzieci z kl.IIIa,b,c,d,g,h pod kierunkiem pani katechetki Haliny Wasilewskiej.

Czytaj więcej...

WYSTAWA LAMPIONÓW ADWENTOWYCH

5907735420293

W dniu 6.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr7 w Giżycku odbyła się wystawa 74 lampionów adwentowych kl.Oa i kl.Ia,b,c,d,e. na holu głównym szkoły. Wszystkie lampiony były piękne i pomysłowe. Zasługiwały na słowa pochwały.

Czytaj więcej...

DZIEWCZĘTA Z SP7 WICEMISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

2-sport

 

 

 

 

Nowy Rok rozpoczął się wspaniale dla naszych koleżanek ze szkoły.

03.01.2018 r. na hali MOSiR, 6 drużyn z naszego województwa walczyło o najwyższą lokatę. Drużyna w składzie: Martyna Żukowska, Alicja Żukowska, Malwina Szybiak, Aleksandra Gasperowicz, Kinga Chojnowska, Zofia Niemiec, Zuzanna Trzonkowska po zaciętej walce i rzutach karnych zajęły DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE.

Opiekunem drużyny Jest : Elżbieta Charzyńska

zdjęcia....

Czytaj więcej...

Roman Rapita - nauczyciel, któremu w duszy grało...

swieto tworczosci dzieciecej 2016 161

W nocy, 19 grudnia, św. Mikołaj obrządku grecko-katolickiego, przyniósł nam niemiły prezent. Tej mikołajkowej nocy odszedł od nas p. Roman Rapita.

Pan Roman od 2005 r. pracował w naszej szkole jako nauczyciel muzyki ukraińskiej w Międzyszkolnym Zespole Nauczania Języka Ukraińskiego i Religii Grecko-katolickiej. Oprócz lekcji, które prowadził, niejednokrotnie poświęcał swój czas prywatny przygotowując wokalnie i instrumentalnie uczniów do występów artystycznych organizowanych przez MZNJUiRG i inne organizacje oraz biorąc w nich czynny udział. Dzięki temu powstała w szkole duża grupa wokalna, którą można było podziwiać nie tylko w naszej szkole na różnego rodzaju koncertach i przedstawieniach.

Czytaj więcej...

Świąteczne śpiewanie w szkole Korczaka

Koleda-72828

W ostatnim tygodniu przed 24 grudnia w Szkole Korczaka czuć świąteczną atmosferę. Drzwi klasopracowni przystrojone: choinkami, prezentami i zimowymi ozdobami. Kiermasz pięknych, świątecznych ozdób wykonanych przez uczniów, a na holu głównym rozbrzmiewają: świąteczne piosenki, pastorałki  i kolędy.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

bn

Przedświąteczny podarunek

34ru3d5

Przed świętami Bożego Narodzenia pani Anna Haszczyn, właścicielka Ośrodka Wypoczynkowego „Gwarek” na Pięknej Górze oraz rodzic uczennicy klasy III b naszej szkoły złożyła na ręce Pani Dyrektor Katarzyny Banach paczkę pełną prezentów, w której znajdowały się nowe książki.

Czytaj więcej...

Kiermasz

christmas-tree-clipart-corner-15

Zespół do Spraw Promocji Szkoły serdecznie zaprasza na "KIERMASZ ŚWIĄTECZNY", który odbędzie się w środę 20.12.2017 , od godz. 8.00 - 15.30 na holu głównym naszej szkoły.

Serdecznie Zapraszamy.

Szlachetna paczka

14 dyplom dla spoecznoci szkolnej

„Wybaczcie tę poufałość, ale… JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Dokładnie WSZYSTKIE rodziny włączone w tym roku do SZLACHETNEJ PACZKI przez wolontariuszy znalazły swoich darczyńców. A to znaczy, że każda z ponad 20 tysięcy paczkowych rodzin otrzyma mądrą pomoc. To nie byłoby możliwe, gdyby nie Wasze zaangażowanie.

Czytaj więcej...

Świąteczna Gala Taneczna

DSCF5251

W piątek 8 grudnia 2017 roku o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyła się kolejna Gala Taneczna, w której udział wzięli uczniowie klas tanecznych: 3 b, 4 b, 5 b,  dzieci z przedszkoli oraz tancerze należący do klubu tanecznego „Czar Par”. Frekwencja dopisała. Oto fotorelacja z przebiegu uroczystej gali.

Czytaj więcej...

"Siódemka" najlepsza w województwie

GALA SPORTU 2016 2017 52

     14 grudnia 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Jej organizatorem był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, a  uczestnikami dyrektorzy szkół, trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.

Czytaj więcej...

Zabawa nie zna granic

DSC05942

Dnia 7 grudnia 2017 roku w hali MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się coroczne międzyszkolne zawody sportowe „Zabawa nie zna granic”. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.

Czytaj więcej...

II etap „Ptasiej ekstra-klasy”

IMG 20171115 162731

W szare, zimne, listopadowe popołudnie czytelnię biblioteki szkolnej opanowały barwne ptaki: sójka, zięba, wróbel, bocian, sowa, czapla, wrona, mysikrólik itp. ”Przyfrunęły” aby stanąć w szranki z innymi ptakami. Tym razem odbył się pojedynek na słowa i to nie byle jakie, ale stworzone przez znanych poetów takich jak J. Tuwim, J. Brzechwa, H. Bechlerowa, M. Konopnicka.

czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa