Kolejny sukces naszych sportowców

20171024 123129 HDR

24 października 2017 r. nasi uczniowie po raz kolejny mieli okazję reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Nowym Mieście Lubawskim.

Czytaj więcej...

Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

20170922 123852

22 września 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku, odbyła się Uroczystość Otwarcia Szkolnego Roku Sportowego Województwa Warmińsko- Mazurskiego przez Warmińsko- Mazurski Szkolny Związek Sportowy, w której uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Po części artystycznej odbyły się zawody, w których wzięło udział blisko 600 uczestników.

Czytaj więcej...

Kolejny sportowy sukces "siódemki"

a

 

 

 

 

 

 

Ponowny sukces naszych zawodniczek. 8.11.2017r. w Olecku szczypiornistki z naszej szkoły zajęły II miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI, zapewniając sobie tym samym awans do dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej...

Biegi przełajowe

2

 

 

 

 

 

 

6.11.2017r. na Miejskim Stadionie w Giżycku odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt  i chłopców na szczeblu powitowym. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół giżyckich: SP1, SP3, SP4, SP7, Wilkas i Rynu.

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień Kodowania

IMG 4207

 

 

 

 

 

 

 23 października 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Europejskiego Tygodnia Kodowania - Code Week. Jego celem jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Do akcji włączyli się nauczyciele naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Giżycka „Siódemka” znowu podbija Europę!

erasmuslogo2

 

 

Nasi uczniowie ponownie wyruszyli w podróż po Europie! To kolejny projekt unijny, w którym uczestniczy nasza szkoła. Tym razem dzieci odwiedziły sąsiadującą Litwę. Te wyprawy są możliwe dzięki pozyskanym przez szkołę w roku szkolnym 2016/2017 unijnym środkom finansowym z programu Erasmus+.

Czytaj więcej...

IV edycja konkursu Maks Matematyczny

IMG 20171019 082208

 

 

 

19.10.2017r odbyła się IV edycja Internetowego i Interaktywnego Konkursu Matematycznego MAKS MATEMATYCZNY. Udział wzięło 13 uczniów z klas V i VI. Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe w szkole, pod nadzorem Szkolnego Koordynatora Konkursu.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR"

Artboard-1-copy-5bobr

Szanowni Administratorzy i Nauczyciele,

W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół do udziału w bezpłatnym konkursie informatycznym „Bóbr”. 

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji

IMG 8376Dzień Edukacji to wyjątkowe święto w każdej szkole. Tego dnia wszyscy są mili, uśmiechają się do siebie, nikt nie sprawdza pracy domowej i nikt nie łobuzuje. Sprzyja temu odświętne ubranie uczniów, którzy w taki sposób akcentują wagę i wyjątkowość tego dnia.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO WARSZAWY

DSCN9705

W dniach 20-21.10.2017r. klasy IVA, IVF oraz Va spędzały wspólnie czas na wycieczce w Warszawie. Przejazd autokarem sprzyjał integracji, więc podróż minęła bardzo szybko przy rozmowach, śmiechu, wspólnych posiłkach i podczas przerw.

Czytaj więcej...

Kolejny rok działalności Klubu "Dudek" zakończony

IMG 6344

W minionym roku szkolnym uczniowie z klubu „Dudek” brali udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach, o których można przeczytać w tej zakładce (między innymi Europejskie Dni Ptaków, monitoring kolonii lęgowej gawrona, różnego rodzaju konkursy czy ogólnopolska akcja Spring Alive). Jednak pod koniec roku przyszedł czas na podsumowanie i sprawdzenie zdobytej wiedzy oraz sumienności dudkowiczów.

Czytaj więcej...

Podsumowanie pracy biblioteki szkolnej

IMG 8103

Rok szkolny 2016/2017 w bibliotece obfitował w wiele wydarzeń.  Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników, obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, wycieczki klas II do biblioteki miejskiej, liczne wystawki biblioteczne i gazetki oraz skontrum, czyli inwentaryzacja księgozbioru, a także zmiana na stanowisku nauczyciela bibliotekarza.

Czytaj więcej...

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W SP7

urzad1

 

 

 

 

W piątek 29.09.2017r. w naszej szkole odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Koordynatorkami akcji były: pani Joanna Danielczyk i pani Janina Morska. Do tej akcji cała szkoła przygotowywała się kilka tygodni wcześniej powtarzając tabliczkę mnożenia, dekorując pracownie i korytarze szkolne planszami, plakatami i łamigłówkami przygotowanymi przez uczniów.

Czytaj więcej...

Programowanie w siódemce

IMG 20170928 142206

 

 

 

 

 

Po raz kolejny Ozobot zagościł w giżyckiej siódemce. Tym razem dzieci z Vc pracowały z robotem na lekcji matematyki u pani Joanny Danielczyk. Tajniki pracy dzieci zgłębiały pod kierunkiem konsultanta pana Mateusza Koman z firmy EduSense. Uczniowie pracowali w grupach dwuosobowych. Rysowały trasy zgodnie z kodem, tak kierując robotem, by dotarł do celu.

Czytaj więcej...

Załóż SKO

sko

Zaczął się nowy rok szkolny 2017/2018 i ruszyły nowe zapisy do szkolnego SKO. Zachęcam wszystkie dzieci z klas 0 i I oraz wszystkich pozostałych rodziców uczniów naszej szkoły o odwiedzenie zakładki na naszej stronie szkoły SKO. Tam otrzymacie Państwo szczegółowe informacje jak nauczyć oszczędności swoje pociechy i posługiwać się kontem. W zakładce mieści wniosek do pobrania.

sko2

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do działania.

 Opiekun SKO : Wioleta Rawłuszko

goście

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa