Kolejny rok działalności Klubu "Dudek" zakończony

IMG 6344

W minionym roku szkolnym uczniowie z klubu „Dudek” brali udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach, o których można przeczytać w tej zakładce (między innymi Europejskie Dni Ptaków, monitoring kolonii lęgowej gawrona, różnego rodzaju konkursy czy ogólnopolska akcja Spring Alive). Jednak pod koniec roku przyszedł czas na podsumowanie i sprawdzenie zdobytej wiedzy oraz sumienności dudkowiczów.

Czytaj więcej...

Podsumowanie pracy biblioteki szkolnej

IMG 8103

Rok szkolny 2016/2017 w bibliotece obfitował w wiele wydarzeń.  Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników, obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, wycieczki klas II do biblioteki miejskiej, liczne wystawki biblioteczne i gazetki oraz skontrum, czyli inwentaryzacja księgozbioru, a także zmiana na stanowisku nauczyciela bibliotekarza.

Czytaj więcej...

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W SP7

urzad1

 

 

 

 

W piątek 29.09.2017r. w naszej szkole odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Koordynatorkami akcji były: pani Joanna Danielczyk i pani Janina Morska. Do tej akcji cała szkoła przygotowywała się kilka tygodni wcześniej powtarzając tabliczkę mnożenia, dekorując pracownie i korytarze szkolne planszami, plakatami i łamigłówkami przygotowanymi przez uczniów.

Czytaj więcej...

Programowanie w siódemce

IMG 20170928 142206

 

 

 

 

 

Po raz kolejny Ozobot zagościł w giżyckiej siódemce. Tym razem dzieci z Vc pracowały z robotem na lekcji matematyki u pani Joanny Danielczyk. Tajniki pracy dzieci zgłębiały pod kierunkiem konsultanta pana Mateusza Koman z firmy EduSense. Uczniowie pracowali w grupach dwuosobowych. Rysowały trasy zgodnie z kodem, tak kierując robotem, by dotarł do celu.

Czytaj więcej...

Załóż SKO

sko

Zaczął się nowy rok szkolny 2017/2018 i ruszyły nowe zapisy do szkolnego SKO. Zachęcam wszystkie dzieci z klas 0 i I oraz wszystkich pozostałych rodziców uczniów naszej szkoły o odwiedzenie zakładki na naszej stronie szkoły SKO. Tam otrzymacie Państwo szczegółowe informacje jak nauczyć oszczędności swoje pociechy i posługiwać się kontem. W zakładce mieści wniosek do pobrania.

sko2

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do działania.

 Opiekun SKO : Wioleta Rawłuszko

Witaj Szkoło!

IMG 7109

 

 

 

 

 

 

 

 Nowy rok szkolny 2017/2018 uczniowie rozpoczęli 4. września w deszczowym anturażu.  Ze względu na pogodę inauguracyjne  spotkanie  dzieci i  młodzieży z dyrekcją i kadrą nauczycielską miało miejsce w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

logo pl

 

 

 

Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Czytaj więcej...

Zbieraj z klasą

paluszek1

Dnia 15 września 2017 roku uczniowie z klasy II a, II b, III b, III e, III g uczestniczyli w spotkaniu na hali  MOSIR w Giżycku.

Czytaj więcej...

Nowy plan zajęć

plan-lekcji

W zakładkach dostępny jest nowy plan zajęć, który obowiązywać będzie od 18 września. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Procedura uzyskiwania zwolnień z wychowania fizycznego

siatkarz

Od 1 września 2017 roku obowiązuje Procedura uzyskiwania zwolnień z wychowania fizycznego. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem, który znajduje się w zakładce INNE.

Lekcja z Ozobotem

IMG 20170515 122238

 

 

 

W maju 2017r. uczniowie kl. 4c, 4d, 5a naszej szkoły mogli zaznajomić się z Ozobotem. Na zajęciach komputerowych (i nie tylko) z panią Joanną Danielczyk, mieli okazję zaprogramować dla małego robota trasę, rysując odpowiednie kody. Dzieci wykazywały duże zaangażownie, obserwowały jak porusza się robot i wykonuje ich polecenia.

Czytaj więcej...

Zebranie z rodzicami

zebranie

Dnia 7 września 2017 r. odbędą się zebrania z rodzicami. Godziny oraz przydział sal znajdują się w zakładce Informacje dla rodziców.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

witaj-szkolo

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 9:00.

 

 

Wybory w szkole

Nowyobraz8

 

 

 

 

 

W dniu 19 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i na opiekuna samorządu. Przy tej okazji uczniowie brali też udział w głosowaniu w II edycji konkursu na "Super Nauczyciela".

Czytaj więcej...

Nowe wydanie "Siódemki"

uwaga11

Ukazał się 5. numer szkolnej gazetki „Siódemka”, a w nim m.in.:

–rozmowa z p. Anną Fylak–nauczycielką j. ukraińskiego,

–rozmowa z Gabrielą Malinowską – uczennicą klasy V „c”,

–krzyżówka, rebusy, quizy, humor,

–psychotest do rozwiązania,

–wakacyjne rady oraz wiele innych interesujących treści.

 

 

Zachęcamy do czytania „Siódemki”

 –zespół redakcyjny wraz z opiekunem, p. Marleną Żukowską

2011 Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates