Konkurs świąteczny roztrzygnięty

kon swiateczny

Na przełomie listopada i grudnia w szkole odbył się „Konkurs na ozdobę choinkową”. Jego organizatorem był Zespół ds. Promocji Szkoły.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu w domu samodzielnie lub przy współpracy z rodzicami ozdoby choinkowej.


Cele konkursu:
- udział dzieci w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia;
- rozwijanie talentów i zdolności plastyczno - technicznych;
- wykorzystanie własnej inwencji twórczej w trakcie pracy;
- udział w życiu społecznym szkoły;
- przygotowanie dekoracji świątecznej;
- angażowanie rodziców w życie szkoły;

Dnia 9 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursowych zmagań, które cieszyły się ogromną popularnością (wpłynęły 222 prace). Wyniki przedstawiają się następująco:

Oddziały przedszkolne – „Kartka świąteczna”
I miejsce -  Urszula Arleta Andrzejczyk 0 c
II miejsce - Wiktoria Derezińska 0 a
Lena Makarewicz 0 b
Oskar Budyta 0 b
Maciej Bojarski 0 b
III miejsce - Oliwia Wójciuk 0 a
Mateusz Trypuć 0 b
Michał Czepaniewski 0 b
Amelia Dąbrowska 0 c
Wyróżnienia:
Marcelina Sak 0 a
Dawid Zdun 0 a
Jakub Dacko 0 a
Patryk Wileński 0 a
Hubert Wykusz 0 a


Klasy I – „Bombka na choinkę”
I miejsce – Nela Symonowicz klasa I a
II miejsce – Ala Morawska klasa I b
Julia Ulikowska klasa I c
III miejsce – Amelia Zajkowska klasa I b
Magdalena Duda klasa I c

Klasy II – „Łańcuch na choinkę”
I miejsce - Gabriel Wajszczuk II d  - łańcuch z kolorowej  folii

II miejsce - Igor Dulemba II a – łańcuch z rolek po papierze toaletowym
II miejsce - Dominika Chełkowska II e – łańcuch z pierniczkami

III miejsce - Aleksander Sakowicz  II b – łańcuch z makaronu
III miejsce - Nikodem Rafał  II e – łańcuch z kolorowego papieru

Klasy III – „Zabawka na choinkę”

I miejsce
Zuzanna Cituk- III c
Aneta Kaszak - III c
Natalia Kulik - III b
Maciej Iwanicki- III b

II miejsce
Sylwester Sowula- III e
Karina Karaś - III b
Olaf Gradek - III b
Ignacy Duda - III b

III miejsce:
Tymon Dudkiewicz- III a
Martyna Peliszko - III c
Oksana Peliszko- III c
Gabriela Butkiewicz- III b
Patrycja Szafran - III c

Wyróżnienia
Amelia Szymowiat - III d
Alicja Szymowiat - III a
Małgorzata Wyżykowska - III a
Patryk Burblis - III b

Klasy IV – „Aniołki na choinkę”
I miejsce   
1.    Krzysztof Akanowicz  IV c
2.    Natasza Zaniewicz  IV a
3.    Nikola Tomaszewicz IV b
4.    Gabriela Biernikowicz  IV b
II miejsce   
1.    Julia Sielewicz IV c
2.    Natalia Sokalska  IV c
3.    Klaudia Sokalska  IV c
4.    Anna Drzewińska  IV d
5.    Oksana Zaniewicz  IV a
6.    Klaudia Skorupska  IV b
7.    Magdalena Wicha  IV b
III miejsce   
1.    Angelika Wieczorek   IV b
2.    Ewelina Ekstowicz  IV c
3.    Joanna Kazukiewicz  IV c
4.    Wiktor Krajewski  IV c
5.    Wiktoria Łosowska  IV c
6.    Krystian Siergiej  IV c
wyróżnienie
1.    Weronika Buńkowska  IV d
2.    Kinga Orszewska  IV a
3.    Aleksandra Panaś  IV a
4.    Julia Bielińska  IV b
5.    Klaudia Bielańczuk  IV c
Klasy V – „Ozdoba świąteczna z masy solnej”
I miejsce – Agata Libik V c
II miejsce – Joanna Rutkowska V a
III miejsce – Jakub Puzio – V c
IV miejsce – Wiktoria Zalewska V d
 Julia Zalewska V d

Klasy VI – „Ozdoba z papieru”
I miejsce – Marysia Urban VI a
Gabriela Wileńska VI a
II miejsce – Aleksandra Małanowska VI b
Julia Harasimowicz VI b
III miejsce ––  Wiktoria Prokurat VI b
Patrycja Madej VI a

Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie na holu szkoły.

zdjęcia

goście

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa