Jasełka

jaselka

 

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością
i miłością. Wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów jest dla nas bardzo istotne,to nierozerwalna część naszej kultury, z którą związani jesteśmy
od najmłodszych lat.

Pięknie przystrojona choinka, suto zastawiony stół, przepiękne kolędy w tle tworzą niepowtarzalny klimat. To naprawdę wspaniałe chwile, które po latach stają się cennym wspomnieniem. Każdy z nas przechowuje w pamięci własny, najpiękniejszy obraz Świąt.
Uczniowie naszej szkoły także uczcili święta Bożego Narodzenia. Przedstawili dla swych koleżanek, kolegów oraz  nauczycieli oryginalne jasełka przygotowane pod kierunkiem pani Haliny Wasilewskiej. Występ uświetnił chór, który śpiewająco uzupełniał scenariusz inscenizacji /opiekun p. Mariola Chełkowska/. Tegoroczne widowisko odbyło się w szkole 20 grudnia. Występy zaprezentowane przez dzieci wprowadziły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczną atmosferę. Mądre słowa płynące
ze sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką ufnością czekamy właśnie na Boże Narodzenie.

goście

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa