Współpracujemy z ...

 

 

Nasza szkoła współpracuje z następującymi organizacjami:

Szkoła Podstawowa w Książenicach

 

 

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową w Książenicach od listopada do stycznia trwał konkurs filmowy „Poznajmy się”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych i piątych obu szkół. Zadaniem uczestników było przygotowanie filmu prezentującego klasę, szkołę i okolicę. W lutym szkoły wymieniły się filmami i wybrały najlepsze. Jury ze Szkoły Podstawowej w Książenicach pod przewodnictwem pani Sylwii Kołeczko wyróżniło film klasy IV e, natomiast jury z naszej szkoły pod przewodnictwem pani Moniki Wiszniewskiej wybrało film klasy IV b. W nagrodę klasy, które wygrały odwiedzą szkołę partnerską. Filmy można zobaczyć na stronach internetowych szkół.

goście

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa