Andrzejki w naszej szkole

DSCN0080Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Ten niezwykły czas tajemniczych wróżb i czarów miał miejsce 28 listopada, kiedy to w naszej szkole można było odwiedzić salon wróżb. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wcieliły się w role fantazyjnie przebranych wróżek i przygotowały stoiska z atrakcyjnymi wróżbami. Pełną magii atmosferę podkreślały mroczna dekoracja oraz kolorowe, migające światełka. Uczniowie bawili się wspaniale. Wszyscy chcieli usłyszeć, kim będą w przyszłości, czy spełnia się ich marzenia oraz jakie imię będzie nosił ich wybrany. Nad całością imprezy czuwał Samorząd Uczniowski oraz Zespół ds. Promocji Szkoły. Dzień wróżb zakończony dyskoteką szkolną dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

goście

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa