Jasełka 2014

DSC01184-001

 

 

 

 

Dnia 19 grudnia 2014 r. w naszej Szkole jak co roku, tradycji stało się zadość. Katecheci, a w szczególności Pani Halina Wasilewska wraz ze swoimi podopiecznymi, wystawili przedstawienie jasełkowe, które mogło podziwiać całe grono pedagogiczne, dyrekcja szkoły oraz wszyscy uczniowie.

Byli pasterze, aniołowie, królowie, dzieci z zespołu ukraińskiego, maluszki z oddziałów zerowych, które z radością powitały naszego zbawiciela swoimi misiami i rozpoczęły tegoroczne jasełka uroczystym tańcem śnieżynek. Cały montaż słowno –muzyczny oddawał prawdziwy przedsmak przygotowań świątecznych i wprowadził wszystkich w ten świąteczny czas oczekiwania.

Było wspólne kolędowanie, granie na instrumentach oraz podziękowania i życzenia złożone przez Panią Dyrektor Katarzynę Banach  uczniom, nauczycielom oraz rodzicom.

goście

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa