nowySU30 września zostały przeprowadzone w naszej szkole wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz jego opiekuna z ramienia Rady Pedagogicznej. Do głosowania było uprawnionych 562 uczniów z klas IV- VIII, ostatecznie głosowało 501. O stanowisko przewodniczącego ubiegały się trzy osoby: Julia Bogucka z klasy VIIa, Aleksandra Dyduch z klasy VIb oraz Katarzyna Styrańczak z klasy VIIIe. Najwięcej głosów oddano na Julię Bogucką i to ona z dniem 1 października obejmuje funkcję nowej przewodniczącej SU. Serdecznie gratulujemy Julii! Nowym opiekunem SU została natomiast wybrana p. Żanet Dulemba. Nie mamy wątpliwości, że to świetny wybór! Życzymy Samorządowi Uczniowskiemu w nowej odsłonie świetnej i owocnej współpracy w nowym roku szkolnym oraz kreatywnych działań.