Ale robot

IMG 9477

 

 

 

 

12 października uczniowie klas 1 a i 1 d odkrywali niesamowity świat robotów, uczestnicząc w zajęciach z robotyki. „Młodzi inżynierowie” budowali swoje pierwsze roboty z klocków LEGO MINDSTORMS. Uczestnicy zajęć wcielili się w rolę konstruktorów, którzy korzystając z interaktywnej instrukcji 3d klocek po klocku budowali mobilne roboty samodzielnie poruszające się po klasie i potrafiące omijać przeszkody.

Składanie poszczególnych elementów nie stanowiło dla Pierwszoklasistów żadnego problemu. Po zakończeniu pracy dzieci przez zabawę z robotem poznawały jego możliwości. Zajęcia były wyjątkowym treningiem kreatywności, logicznego myślenia, sprawności manualnej i przede wszystkim doskonałą zabawą.

 

goście

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa