20191113 063501 1Dziś kolejna dawka informacji i kartkach dla Michasi. Zeszły tydzień był trochę uboższy w korespondencję, gdyż na adres szkoły przyszło tylko 11 listów (razem 101!), ale za to skąd!!! Listy przyszły z: Szkoły Podstawowej w Spytkowie, Przedszkola Samorządowego w Rynie, Przedszkola nr 6 w Nysie, z Poznania, Warszawy, Radomia z Włoch (Florencji), Irlandii, Anglii (2 listy) i Stanów Zjednoczonych! :D Bardzo dziękujemy tym, którzy już wysłali życzenia dla naszej Wojowniczki :) Udostępniajcie post, niech idzie w świat informacja o naszej akcji! Niech Michasia wie, że nie tylko my z nią walczymy, ale walczy razem z nią cała Polska, Europa, a nawet świat!!! :D :D :D Kartki można wysyłać na adres: Michasia Kozłowska Szkoła Podstawowa nr 7 ul. Wodociągowa 8  11-500 Giżycko Kartki można również przynieść bezpośrednio do szkolnej świetlicy.