20191125 114029Kolejna relacja z z naszej akcji "Kartka dla Michasi". W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy 13 listów i kartek (razem 114), które niebawem przekażemy Michasi. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy korespondencję z: Przedszkola Samorządowego w Budrach, Wydmin, Bartoszyc, Poznania, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pińczowie, Szkoły Podstawowej w Skarżynie, Szkoły Podstawowej w Złotnikach Kujawskich, Brańska, Szwajcarii, Anglii, Austrii, Kanady, Stanów Zjednoczonych :) Wszystkim Wam, którzy wysłali życzenia na nasz adres bardzo dziękujemy :) Przypominamy, że nadal zbieramy korespondencję, także spokojnie możecie pisać i wysyłać listy na adres:

Michasia Kozłowska
ul. Wodociągowa 8