Budżet obywatelski głosowanie

glosowanie

Ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach Giżyckiego Budżetu Obywatelskiego 2017. W tym roku ubiegamy się o sfinansowanie budowy obserwatorium astronomicznego i monitoringu szkoły.

Prosimy o Państwa  głosy!

kategoria: Edukacja

2. Budowa miejskiego, szkolnego obserwatorium astronomicznego – 10 punktów

kategoria: Infrastruktura, architektura i  urbanistyka

3. System monitoringu szkoły – 10 punktów

Głosować można do 30 września:

- na karcie do głosowania (dostępna w szkole)

- elektronicznie na stronie mojegizycko.pl, zakładka Giżycki Budżet Obywatelski– Głosowanie

Powodzenie przedsięwzięcia zależy od liczby uzyskanych głosów. Prosimy o oddawanie głosów na projekty „SIÓDEMKI”.  Liczymy na Państwa wsparcie.

Dzięki środkom z Giżyckiego Budżetu Obywatelskiego 2016 i Państwa głosom oddanym na nasz projekt od 12 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły lekcje wychowania fizycznego mają w znakomitych warunkach:

Trawiaste boisko do piłki siatkowej powstało przy Szkole Podstawowej nr  7 dzięki środkom pozyskanym w II edycji Giżyckiego Budżetu Obywatelskiego. Zaangażowanie Rodziców i wsparcie z Państwa strony spowodowało,
że od września 2015 roku nasi uczniowie mają nowy obiekt sportowy, z którego chętnie korzystają na lekcjach wychowania i fizycznego i zajęciach pozalekcyjnych

IMG 9916

IMG 9918

Za dotychczasowe wsparcie i okazaną życzliwość wszystkim Przyjaciołom szkoły serdecznie dziękują uczniowie, nauczyciele i dyrekcja.

2011 Budżet obywatelski głosowanie. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk