Grupa medialna

Bez nazwy

W roku szkolnym 2016/2017 rozpoczyna działalność Szkolna Grupa Medialna.

Zadaniem grupy będzie relacjonowanie uroczystości i imprez szkolnych poprzez nagrywanie krótkich filmów. Nagrania będą umieszczane na stronie szkoły. Pierwsze nagrania będą już w najbliższy piątek z okazji Dnia Chłopca.

Obecny skład grupy medialnej: Aleksandra Pietnoczka 6d, Joanna Dmochowska 6d, Julia Konopko 6e oraz Julia Więckowska 6e. Opiekunami grupy są nauczycielki języka angielskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej: panie Katarzyna Wójtowicz-Pac, Kamila Krawczyk oraz Sylwia Melnik.

Z czasem skład grupy może się powiększyć jeżeli będzie taka potrzeba i zainteresowanie uczniów.

W związku z powstaniem nowej grupy w szkole ogłaszamy konkurs na nazwę grupy medialnej. Wkrótce pojawi się plakat w tej sprawie, więc czytajcie ogłoszenie na holu głównym. Przewidywana jest nagroda dla najciekawszej propozycji.

Życzymy miłych wrażeń medialnych

Opiekunki grupy

2011 Grupa medialna. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates