Dzień Chłopca

PICT0002mini

 

 

 

 

30 września Dzień Chłopca w naszej szkole czczono na wiele sposobów. Były wyjazdy do kina, na wycieczkę krajoznawczą, konkursy i zabawy czy dyskoteki klasowe. Podjęto także zabawną inicjatywę pod nazwą „dzień krawata”. Ogłoszenie na holu głównym głosiło, że ten kto w tym dniu przyjdzie do szkoły w krawacie będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej. Chętnych nie brakowało. Uczniowie wykazali się fantazją i dużym poczuciem humoru, bo oprócz krawatów nosili także stroje aniołków, diabełków, kotków itp.

Do zabawy włączyli się również niektórzy nauczyciele, wdziewając krawaty już gotowe lub własnoręcznie wykonane z papieru. Pomysłodawcą tej akcji był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Dariuszem Pstrakiem.

Zaś wieczorem dzieci z klas IV-VI bawiły się na dyskotece w rytmie muzyki tanecznej, wyśpiewując głośno słowa znanych przebojów.

Uczniowie zgodnie stwierdzili, że ten ostatni dzień września w naszej szkole był dniem wesołym, pełnym wrażeń i niezapomnianych chwil.

 

2011 Dzień Chłopca. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates