Dzień Edukacji Narodowej

deeen  

„Dzisiaj Dzień Nauczyciela

Więc raniutko, przed lekcjami,

cała klasa uśmiechnięta

dała kwiaty swojej pani.”

14 października 2016 roku był w naszej szkole dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Święto wszystkich pracowników szkoły obchodziliśmy uczestnicząc w apelu przygotowanym specjalnie na tę okazję przez klasę III G oraz p. Sylwię Melnik. Występujący na gali uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki z życzeniami dla swoich nauczycieli.

 

Utwory te były przepełnione wdzięcznością i podkreślały zasługi nauczycieli, którzy „nauczyli dzieci pierwszych liter”, „mają swój sposób na nudę”, „znają odpowiedzi na tysiąc pytań” itd. Każdy z przybyłych na tę uroczystość pedagogów otrzymał z rąk dzieci kwiatka.

Z okazji swojego święta nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali następujący nauczyciele: p. Grażyna Pietrukaniec, p. Mariola Chełkowska, p. Bożena Gago, p. Mariola Szerenos, p. Marzanna Kierner, p. Anna Fylak, p. Janina Markowska – Wróbel, p. Jolanta Cieślak, p. Dariusz Pstrak, p. Roman Rapita, p. Mariusz Korzeb.

Nagrodę Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty otrzyamała p. Ewa Kowalczyk. Natomiast Medalem Komisji Edukacji Narodowej została odznaczona p. Maria Kamińska. Nagrodę Burmistrza Miasta Giżycka odebrał p. Wojciech Żukowski.

Elżbieta Witek-Pawlukojć

 

2011 Dzień Edukacji Narodowej. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates