warsztaty 8W środę, 12 lutego - klasa 8d gościła na swojej godzinie wychowawczej niewielki zespół nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu. Nasi sympatyczni goście zorganizowali dla nas bardzo ciekawe zawodowe warsztaty, tym samym prezentując bogatą ofertę swojej szkoły. Mogliśmy się sprawdzić np. jako projektanci wnętrz, pracownicy działu marketingu czy handlowcy produktów rolniczych i spożywczych. Czekamy na kolejne tak pouczające i sympatyczne spotkania z przedstawicielami innych szkół. Wielu z nas wciąż jeszcze nie wie, gdzie podejmie naukę po podstawówce.