Przygotowań nadszedł czas...

197663c3107f97f1f0c9ba2d947c22c5

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wielki zegar zaczął odliczanie do najważniejszej uroczystości, a mianowicie do obchodów 30 lecia szkoły. Od wielu tygodni, a nawet miesięcy trwały przygotowania do tego ważnego dnia. Najpierw w naszych głowach narodziły się pomysły, następnie przystąpiliśmy do działania i dopracowywania poszczególnych elementów. Był to czas ciężkiej i wytężonej pracy dzieci, rodziców i nauczycieli. Każdemu z nas zależało, by jak najpiękniej przedstawić naszą długoletnią historię. Pomimo wielu prób i zmęczenia nie poddawaliśmy się i doczekaliśmy tego momentu, w którym mogliśmy przedstawić efekty naszej pracy.  Poniżej krótka relacja z przygotowań do tego wielkiego dnia.

Mariola Szerenos

 

goście

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa