Wspólne kolędowanie raduje i łączy...

Koleda-72828

Świąteczny czas, Świąteczny czas… Takimi słowami już od rana rozbrzmiewał nasz szkolny hol. To właśnie dziś 19 grudnia  2016r  w  naszej szkole Zespół do Spraw Promocji Szkoły, a dokładnie opiekunem tego wydarzenia była Pani Mariola Chełkowska zorganizowała  na przerwach wspólne kolędowanie, które wprawiło nas w radosny przed świąteczny nastrój. Jak wiemy wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia.

 

Każda klasa mogła zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Oprócz tradycyjnych kolęd pojawiły się także utwory w języku angielskim, pastorałki. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania, którzy z pełnym zaangażowaniem śpiewali prezentowane utwory. Było to niezwykłe, ale jakże cudowne doświadczenie zarówno dla uczniów jak i ich rodziców.

Wioleta Rawłuszko

goście

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa