Dzień Kobiet

PICT0025

Święto wszystkich kobiet w naszej szkole obchodziliśmy bardzo uroczyście. Każda z pań otrzymała w tym dniu piękne, kolorowe kwiaty i wspaniałe życzenia przygotowane przez Samorząd Uczniowski oraz męskie grono pracowników szkoły. Opiekun oraz przewodniczący samorządu osobiście odwiedzili każdą kobietę w naszej szkole.

Uczniowie spędzili ten dzień w gronie swoich koleżanek i kolegów z klasy. Były różnego rodzaju zabawy, prezenty i życzenia dla dziewczynek. Chłopcy postarali się, aby 8 marca obfitował w wiele niespodzianek. Zorganizowano konkursy z nagrodami oraz prezentację piosenek i wierszyków na cześć płci pięknej. W jednej z klas uczniowie obdarowali swoje koleżanki prezentami oraz namalowali portret każdej z nich. Zadaniem dziewczynek było odgadnięcie na którym z rysunków widnieje ich podobizna. Zabawa była wyśmienita. Dzięki staraniom wychowawców i rodziców zorganizowano dzieciom  słodki poczęstunek.

8 marca 2017 roku w naszej szkole był dniem, w którym uczniowie mieli na twarzach wiele uśmiechu i radości.

Elżbieta Witek-Pawlukojć

goście

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa