KLASOWE MISTRZOSTWA GIER UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

20161202 164231mini

 

 

 

 

 

Już po raz trzeci w Szkole Podstawowej Nr 7 odbyły się Klasowe Mistrzostwa Gier uczniów klas piątych. Organizatorkami konkursu były nauczycielki matematyki Janina Markowska-Wróbel i Dorota Karpowicz, które od lat propagują gry planszowe, jako alternatywę dla gier komputerowych.

W mistrzostwach wzięły udział po 2 drużyny czteroosobowe z każdej klasy piątej, które rywalizowały ze sobą w czterech etapach konkursu. Każdy z zawodników brał udział w następujących grach: Blokus, Qwirkle, Digit, Hex, Rummikub, Set, budował logiczne układanki: Tantrix i Ramki. W każdej z rozgrywek sędziowali uczniowie acheter cialis en ligne klas szóstych, przeszkoleni przez organizatora, którzy w ubiegłym roku szkolnym brali udział w zawodach jako uczestnicy. Pomimo tego, że mistrzostwa odbywały się w piątkowe popołudnia, cieszyły się dużym zainteresowaniem, i były dobrą zabawą w miłej atmosferze. Podczas konkursu uczniowie byli częstowani słodyczami
i napojami ufundowanymi prze Radę Rodziców przy SP7.

Zwyciężyła klasa VC, której uczniowie zdobyli łącznie 182 punkty, II miejsce zajęła klasa VB – 157 punktów, a III miejsce klasa VD – 154 punkty.  

Klasę VC reprezentowali uczniowie: Gabriela Malinowska, Szymon Zaniewski, Mikołaj Chodorski, Nikola Wiszowata, Anna Płatek, Aleksander Pawłowski, Krystian Sobczak, Katarzyna Ferenc, Mateusz Lach i Alex Kur, przygotowani do konkursu przez panią Joannę Danielczyk.

 

 

goście

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa