Wybory w szkole

Nowyobraz8

 

 

 

 

 

W dniu 19 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i na opiekuna samorządu. Przy tej okazji uczniowie brali też udział w głosowaniu w II edycji konkursu na "Super Nauczyciela".

Na fotel przewodniczącego do wyborów zgłosiły się cztery osoby: Cichomska Wiktoria z 6 c, Dulemba Igor z 5a, Peliszko Oksana z 6c oraz Zaniewski Szymon z 5c.W głosowaniu brało udział 315 uczniów z klas IV-VI. Sto trzydzieści głosów zebrał - Igor Dulemba. Gratylujemy!!!!! To jego pomysły zaprezentowane na plakacie wyborczym przypadły innym do gustu. Pozostałe wyniki to: Wiktoria Cichomska- 71 głosów, Szymon zaniewski-67, Oksana Peliszko-36.

Na opiekuna SU zaproponowano czterech kandydatów: p. Chełkowską Mariolę, p .Krajewską Elżbietę, p. Sołtysiaka Wiesława oraz p. Treszczyńskiego Sławomira. Ze zdecydowaną przewagą, ze 137 głosami opiekę nad uczniami wyborcy wskazali p. Sławomira Treszczyńskiego. Gratulacje!!!!!

W konkursie na "Super Nauczyciela 2017" zdecydowanie wygrał ubiegłoroczny zwycięzca p. Edward Waszak. Kolejne miejsca zajęli: II- p. Urszula Reichert, III- p. Dariusz Pstrak, IV- p. Bartłomiej Śnieżko, V- p. Marek Łopiałło, VI- p. Zenona Skomra. Gratulacje!!! Cała szóstka na koniec roku została nagrodzona statuetkami przez Radę Rodziców.

Dariusz Pstrak- opiekun SU.

 

goście

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa