Szlachetna paczka

14 dyplom dla spoecznoci szkolnej

„Wybaczcie tę poufałość, ale… JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Dokładnie WSZYSTKIE rodziny włączone w tym roku do SZLACHETNEJ PACZKI przez wolontariuszy znalazły swoich darczyńców. A to znaczy, że każda z ponad 20 tysięcy paczkowych rodzin otrzyma mądrą pomoc. To nie byłoby możliwe, gdyby nie Wasze zaangażowanie.

Dziękujemy Wam za to! W ten WEEKEND CUDÓW, jak nazywamy Finał Paczki, naprawdę będą się działy cuda. Bo to Wy tworzycie historie. Najpiękniejsze historie.”

 Taką wiadomość otrzymała nasza szkoła od centrum „Szlachetnej Paczki”. Nasza społeczność szkolna pomogła samotnemu ojcu z 4 dzieci z okolic Giżycka, wszystkie potrzeby i marzenia rodziny zostały spełnione. Przygotowaliśmy 23 kartony darów w szkole, a zakupione  materiały budowlane zostały dostarczone bezpośrednio ze sklepu do  giżyckiego magazynu „Szlachetnej Paczki”. Opiekunka rodziny Pani Dorota była zachwycona ilością podarunków i ich pięknym przygotowaniem. Otrzymaliśmy dyplom „Szlachetnej Paczki” i usłyszeliśmy wiele ciepłych słów podziękowań. Przekazuję je wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli w tym wielkim i ważnym przedsięwzięciu. JESTEŚCIE WSPANIALI.

Mariola Chełkowska

goście

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa