WYSTAWA LAMPIONÓW ADWENTOWYCH

5907735420293

W dniu 6.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr7 w Giżycku odbyła się wystawa 74 lampionów adwentowych kl.Oa i kl.Ia,b,c,d,e. na holu głównym szkoły. Wszystkie lampiony były piękne i pomysłowe. Zasługiwały na słowa pochwały.

Podobały się całej społeczności szkolnej. Uczniowie wykonali lampiony w domu z pomocą rodziców. Niektórzy uczniowie nosili później lampiony na Roraty do kościoła. Celem konkursu było:

• wytworzenie rodzinnej atmosfery adwentowej pomagając dziecku w wykonaniu lampionu w czasie adwentu roku liturgicznego.

Organizatorem tego przedsięwzięcia była p. Halina Wasilewska

2011 WYSTAWA LAMPIONÓW ADWENTOWYCH. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk