Wiosenny Dzień Talentów

026

Klasy 0 - III piosenką i wierszem przywitały pierwszy Dzień Wiosny. Uroczysty apel odbył się 21 marca 2018 roku na dużej sali gimnastycznej. Wszystkie zgromadzone dzieci, wspólnie odśpiewały bardzo wesołą piosenkę pt. "Maszeruje Wiosna", w takt której maszerowały wokół sali "Wiosenki", które reprezentowały klasy 0 - III naszej szkoły.

Ogromne emocje wśród zgromadzonych wzbudził pokaz talentów, jakie mają nasi milusińscy. Dzieci zaprezentowały taniec, śpiew, grę na instrumentach, recytację, czytanie.

I miejsce zajęła Milena Pałuszyńska z klasy 3c, która zaprezentowała taniec nowoczesny.

II miejsce Hanna Haszczyn i Jan Karolczuk z klasy 3b prezentowali wiązankę tańców.

III miejsce zajął Michał Zawadzki z klasy 0, który zaprezentował piękne, wyraziste czytanie tekstu o wiośnie.

Apel przygotowały Maria Kamińska i Wioletta Jabłońska.