plakat dzien rodziny15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. To święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993r.

Celem święta jest podniesienie świadomości o problemach i trudnościach, z którymi borykają się współczesne rodziny.

To także wspaniała okazja, by przypomnieć sobie, jak ważna dla nas jest rodzina, podziękować za obecność swoim najbliższym: rodzicom, dzieciom, rodzeństwu czy dziadkom. To także okazja do uświadomienia sobie, że to właśnie rodzina jest tą enklawą, w której wychowują się nasze dzieci, czerpiąc z niej wzorce i wartości wyznawane w życiu dorosłym.