nauczyciele

 

 

Oddziały przedszkolne:  

Ewa Subocz-Hołubowicz       

 

Edukacja wczesnoszkolna:
 

Elżbieta Borzejewicz Ewa Kostun
Małgorzata Szabłowska  Joanna Piesiewicz
Elżbieta Dębek Marzena Pstrak
Bożena Gago Irena Patra
Violeta Jabłońska Krystyna Rakowska
Wanda Doliasz  
   
   
   



Język polski

Domeła Anita Świderska Agnieszka
Brzozowska Zenaida Szyćko Marzanna
Bossowska Joanna Wojtkiewicz Iwona
Kozłowska Justyna  

Historia

 

Kordowski Paweł

Kozłowska Justyna

Wicha Ewa


 

Matematyka

Janina Markowska-Wróbel Dicktki Agnieszka
Danielczyk Joanna Szymowiat Wioletta
Zima Agnieszka  Jagła-Garbowicz Sylwia
Jancewska Emilia  
   

 

Przyroda
Teresa Ziółkowska
Urszula Reichert
 Zenona Skomra

 

Biologia

Kowalska Joanna

Skomra Zenona

 

Geografia

Urszula Reichert 

 
Język angielski

Beata Harasim Kamila Krawczyk
Grażyna Kalińska Katarzyna Wójtowicz-Pac
Grażyna Katarzyńska  
   

 

Język niemiecki

Katarzyńska Grażyna

Kulesza Agnieszka

 

Technika/Zajęcia techniczne 

 Waszak  Edward

Charzyńska Elżbieta

 

Zajęcia komputerowe/Informatyka

Lenio Julia

Prażmo Andrzej
Waszak  Edward
 Danielczyk Joanna

Agnieszka Zima

 

Edukacja dla Bezpieczeństwa

 

Prażmo Andrzej

 

 

 

Plastyka

Gawrycka Małgorzata

Subocz-Hołubowicz Ewa
 

 Muzyka

Chełkowska Mariola

Kowal-Łepkowska Katarzyna

 

Fizyka

 Jagła-Garbowicz Sylwia

 

Chemia

Janczewska Emilia

 

Wychowanie fizyczne

Elżbieta Charzyńska Dariusz Pstrak

Jarosław Józwik

Sławomir Treszczyński
Elzbieta Krajewska Wojciech Żukowski
 Piotr Grodzki  

 

 

Trener tańca towarzyskiego

Mariusz Korzeb

 

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 Borzejewicz Elżbieta

 Chełkowska Mariola

Sołtysiak Wiesław

Wicha Ewa

 

 

Wiedza  o Społeczństwie

 

Wicha Ewa

 

 

 Doradztwo zawodowe

Ewa Kowalczyk

 

Religia

Mariola Chełkowska

 Wiesław Sołtysiak

ks. Krzysztof Krasnobajew Halina Wasilewska
 ks. Paweł Magiera  

 

 

Świetlica

Łucja Magdziarz Dorota Juschus
Mirosława Chochowska  Marzena Kierner
Anna Fylak  
   

 

Biblioteka

Elżbieta Witek-Pawlukojć  

 

Międzyszkolny Zespół Nauczania Języka Ukraińskiego i Religii Grekokatolickiej 


Anna Fylak
Mirosława Chochowska
 s. Oresta Sałamaszek
 

 

Pedagog szkolny

Ewa Kowalczyk

Żanet Dulemba

 

Psycholog

 Magda Kaziak - Szpilewicz

 
Logopeda

Jolanta Olech

Bożena Brzozowska - Futyma

 

LoNAuczyciel wspomagający

 

 Ciołek Monika

Martyna Edyta

 

goście

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa