87 428 90 60  
sp7@gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

sukcesy sportowe 30Przełom września i października to starty z cyklu „Moje boisko Orlik 2012”. Szkoła nasza bierze udział w dwóch kategoriach rozgrywek: Igrzyska Dzieci- rocznik 2006 i młodsi oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej- rocznik 2003-2005.

Piłka Nożna
26 września na naszym orliku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Startowało siedem drużyn, a nasza drużyna w składzie: Gulbicki Filip, Rapita Dawid, Święcica Jan, Chodań Natan, Chodań Alan, Kłos Jakub, Badowski Wojciech, Król Olaf (wszyscy uczniowie z VI d), Golonka Jakub, Krupa Aleksy (obaj z klasy VI b) zajęła IV miejsce. Końcowa klasyfikacja turnieju: I m – SP 3 Giżycko, II m – SP Wydminy, III m – SP 2 Giżycko, IV m – SP 7, V m – SP 4, VI m SP Kruklanki, VII m – SP Ryn.galeria

Piłka siatkowa
Dnia 1 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini siatkówce „4”.Zajęliśmy II miejsce za zespołem SP4. Skład zespołu to: Gulbicki Filip, Rapita Dawid, Święcica Jan (wszyscy VI d), Golonka Jakub, Krupa Aleksy (obaj VI b), Koniuszewski Michał (VI a).
Kilka dni później 11 października rozegraliśmy Półfinał Mistrzostw Województwa. Drużyna nasza w składzie: Rapita Dawid ( VI d), Golonka Jakub, Krupa Aleksy (obaj VI b), Jachimowicz Wojciech (VI e), Koniuszewski Michał (VI a) ostatecznie zajęła III miejsce za SP 4 Giżycko i SP 3 Gołdap.

Piłka koszykowa
25 października w naszej szkole zorganizowaliśmy Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej 3 x 3 dziewcząt i chłopców klas VI i starszych. Zespół w składzie: Gulbicki Filip, Rapita Dawid, Święcica Jan, Mucha Kacper (wszyscy VI d) zajął I miejsce. W poniedziałek 15 października w „czwórce” odbyły się półfinały wojewódzkie. W kategorii chłopców startowały cztery zespoły, w kategorii dziewcząt trzy. Chłopcy przegrali tylko z SP 1 Pisz zajmując II miejsce. „Siódemkę” reprezentowali: Rapita Dawid ( VI d), Krupa Aleksy ( VI b), Koniuszewski Michał, Czuryło Łukasz (obaj VI a). Drużyna dziewcząt: Morawska Alicja, Połojańska Amelia, Kulesza Aleksandra, Symonowicz Nela uplasowała się na III miejscu.

Piłka ręczna
3 października reprezentacje naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej. Dziewczęta i chłopcy zajęli pierwsze miejsca. Podopieczni D.Pstraka wystąpili w składzie: Badowski Wojciech, Gulbicki Filip, Rapita Dawid (wszyscy VI d), Golonka Jakub, Krupa Aleksy,Zaorski Aleksander, Pac Kacper (wszyscy VI b), Jachimowicz Wojciech, Studniak Dawid (obaj VI e) , Koniuszewski Michał, Czuryło Łukasz (obaj VI a). 19 października w SP 4 w Giżycku odbył się półfinał wojewódzki „szczypiorniaka”. Startowały cztery zespoły: SP 4, SP 7, SP 3 Olecko i SP 3 Gołdap w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyny naszej szkoły zajęły dwa II miejsca za SP 3 Olecko i uzyskały awans do finału wojewódzkiego.
Finał województwa chłopców szkół podstawowych odbył się 8 listopada w Olecku. Gospodarze SP 3 Olecko nie byli gościnni i pokonali nas w finale. Vice mistrzami województwa zostali: Chodań Natan, Gulbicki Filip, Rapita Dawid, Święcica Jan (wszyscy VI d), Krupa Aleksy, Lisowski Mateusz, Kolenda Jacek, Wiśniewski Kacper, Golonka Jakub, Zaorski Aleksander (wszyscy VI b), Jachimowicz Wojciech, Studniak Dawid (obaj VI e), Koniuszewski Michał, Czuryło Łukasz (obaj VI a).Gratulacje.

Lekkoatletyka - sztafetowe biegi przełajowe
28 września na stadionie MOSiR w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Ekipa chłopców w składzie: Gulbicki Filip, Chodań Natan, Badowski Wojciech, Król Olaf, Stankiewicz Dawid, Święcica Jan (wszyscy VI d), Golonka Jakub, Krupa Aleksy, Lewicki Bartosz, Wiśniewski Kacper (wszyscy VI b), Czuryło Łukasz (VI a) pokonała drużyny z SP 4 Giżycko i SP Wilkasy.

Grunwald zdobyty !!!!
26 października na polach Grunwaldu odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady. Cztery drużyny z naszej szkoły zajęły czołowe miejsca. Zdobyliśmy dwa IV miejsca i dwa V miejsca. Podopieczni Dariusza Pstraka w składzie: Gulbicki Filip, Chodań Natan, Badowski Wojciech, Król Olaf, Stankiewicz Dawid, Święcica Jan (wszyscy VI d), Krupa Aleksy, Lewicki Bartosz, Wiśniewski Kacper (wszyscy VI b), Czuryło Łukasz (VI a), Studniak Dawid (VI e) uplasowali się na IV miejscu za SP 1 Pisz, SP 2 Iława i SP 2 Olsztyn. Gratulacje.

Lekkoatletyka - indywidualne biegi przełajowe
5 listopada w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych dziewcząt i chłopców klas IV i VI. Nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty. Miejsca chłopców ur.2006-07:III m - Chodań Natan, IV m – Krupa Aleksy, V m – Badowski Wojciech, VII m – Święcica Jan, IX m – Król Olaf, XII m – Wiśniewski Kacper, XIII m – Gulbicki Filip, XV m – Studniak Dawid, XXVIII m – Koniuszewski Michał, XXX m – Stankiewicz Dawid, XXXI m – Lewicki Bartosz

Wszystkie osiągnięcia chłopców klas VI-tych znajdują się na tablicy przed wejściem na blok sportowy.