Konkursy

Konkursy w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku

rok szkolny 2017/2018

(załącznik nr 3)

Oddziały przedszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Organizatorzy

1.

„Najładniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”- konkurs plastyczny

grudzień 2017 r.

E. Subocz-Hołubowicz

V. Jabłońska

2.

Najładniejsza kartka walentynkowa

luty 2018 r.

E. Subocz-Hołubowicz

3.

Konkurs na najładniejsza kartkę wielkanocną

marzec 2018 r.

E. Subocz-Hołubowicz

V. Jabłońska

Edukacja wczesnoszkolna

Klasy I

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Organizatorzy

1.

Zabawa nie zna granic

grudzień 2017 r.

E. Dębek

W. Doliasz

2.

Zimowe nutki

luty 2018 r.

E. Borzejewicz

I. Patra

3.

Zimowe pejzaże

luty 2018 r.

E. Kostu

M. Szabłowska

4.

Konkurs recytatorski

marzec 2018 r.

B. Gago

M. Szerenos

5.

Mistrz matematyki

kwiecień 2018 r.

D. Chrostowska

I. Patra

M. Szabłowska

6.

Omnibus klas pierwszych

kwiecień 2018 r.

E. Kostun

D. Chrostowska

7.

Wiosenny krajobraz

kwiecień 2018 r.

M. Szerenos

W. Rawłuszko

Klasy II

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Organizatorzy

1.

Konkurs wiedzy o ruchu drogowym

październik 2017 r.

M. Kamińska

2.

Zabawa nie zna granic

grudzień 2017 r.

B. Gago

E. Borzejewicz

3.

Zimowe nutki

luty 2018 r.

E. Borzejewicz

I. Patra

4.

Kartka świąteczna

marzec 2018 r.

E. Subocz-Hołubowicz

V. Jabłońska

5.

Konkurs promujący zdrowie

kwiecień 2018 r.

J. Piesiewicz

6.

Konkurs ortograficzny

maj 2018 r.

M. Kamińska

7.

Omnibus klas drugich

maj 2018 r.

E. Kostu

E. Dębek

8.

Mistrz matematyki

maj 2018 r.

D. Chrostowska

I. Patra

M. Szabłowska

Klasy III

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Organizatorzy

1.

Moje Giżycko

listopad 2017 r.

W. Doliasz

E. Dębek

2.

Zabawa nie zna granic

grudzień 2017 r.

M. Szabłowska

I. Patra

3.

Zimowe nutki

luty 2018 r.

E. Borzejewicz

I. Patra

4.

Omnibus klas trzecich

marzec 2018 r.

B. Gago

M. Pstrak

5.

Konkurs ekologiczny

marzec 2018 r.

J. Olech

I. Patra

M. Pstrak

6.

Konkurs recytatorski

marzec 2018 r.

B. Gago

M. Szerenos

7.

Konkurs ortograficzny

marzec 2018 r.

B. Gago

W. Doliasz

8.

Konkurs matematyczny

kwiecień 2018 r.

B. Gago

W. Doliasz

9.

Konkurs promujący zdrowie

kwiecień 2018 r.

J. Piesiewicz

K. Rakowska

10.

Konkurs patriotyczny

maj 2018 r.

K. Rakowska

V. Jabłońska

Konkursy humanistyczne

Klasy IV – VI

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

Żywa lekcja historii kl. IV-VI

październik/

listopad 2017 r.

M. Łopiałło

2.

Konkurs na najciekawszy plakat promujący bibliotekę szkolną

październik 2017 r.

E. Witek - Pawlukojć

3.

Mitologiczne potyczki- kl.5

luty - marzec 2018 r.

M. Szyćko

4.

Konkurs recytatorski

marzec 2018 r.

E. Witek - Pawlukojć

5.

Mistrz ortografii kl. 4

marzec 2018 r.

M. Żukowska

6.

Czy znasz język ojczysty?

kwiecień/maj 2018 r.

E. Kamińska

7.

Mistrz Języka Polskiego

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

maj 2018 r.

M. Szyćko

M. Żukowska

J. Cieślak

A. Domeła

8.

Mistrz Historii kl. IV - VII

maj 2018 r.

M. Łopiałło

9.

"Halo, tu biblioteka, zrób zdjęcie czytającego człowieka"- konkurs fotograficzny

maj 2018 r.

E. Witek - Pawlukojć

10.

Konkurs na najaktywniejszego czytelnika klas IV - VII

czerwiec 2018 r.

E. Witek - Pawlukojć

Konkursy z języka angielskiego

L.p.

Rodzaj konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

kwiecień 2018 r.

G. Kalińska

2.

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

kwiecień 2018 r.

A. Kulesza

3.

Mistrz języka angielskiego klas I

maj 2018 r.

K. Krawczyk

4.

Mistrz języka angielskiego klas II

maj 2018 r.

K. Wójtowicz - Pac

5.

Mistrz języka angielskiego klas III

maj 2018 r.

G. Kalińska

6.

Mistrz języka angielskiego klas IV

maj 2018 r.

G. Katarzyńska

7.

Mistrz języka angielskiego klas V

maj 2018 r.

K. Molesta

8.

Mistrz języka angielskiego klas VI

maj 2018 r.

K. Krawczyk

9.

Mistrz języka angielskiego klas VII

maj 2018 r.

B. Harasim

Konkursy matematyczno – przyrodnicze

L.p.

Rodzaj konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

wrzesień 2017 r.

J. Danielczyk

J. Morska

2.

Matematyczny Maks

październik 2017 r.

J. Danielczyk

3.

Liga tabliczki mnożenia

październik 2017 – styczeń 2018

D. Karpowicz

4.

Mistrzostwa Gier Planszowych kl. V

październik, listopad 2017 r.
- I etap

J. Markowska –Wróbel D. Karpowicz

5.

Pingwin

listopad 2017 r.

J. Morska

6.

Pionier

grudzień 2017 r.

J. Morska

7.

Mistrzostwa Gier Planszowych kl. V

luty, marzec 2018 r. - II etap

J. Markowska –Wróbel D. Karpowicz

8.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” dla klas II - VII

marzec 2018 r.

D. Karpowicz

9.

Panda

kwiecień 2018 r.

J. Morska

10.

„Mistrz Przyrody” klas IV-VI

maj 2018 r.

T. Ziółkowska– kl. IV U. Reichert – kl. V

Z.  Skomra – kl. VI

11.

Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Jeden z Dziesięciu” dla klas IV

maj 2018 r.

D. Sołowianiuk
L. Janowska

J. Markowska - Wróbel

12.

Zawody Matematyczne

maj 2018 r.

J. Markowska -Wróbel

13.

Konkurs Grodziski

3 etapy -  XI, I , IV 2018 r.

J. Markowska -Wróbel

Konkursy religii rzymskokatolickiej

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

 „Mój różaniec” klasy II

październik 2017 r.

M. Chełkowska

2.

"Biblia w moich oczach" - klasy IV-VII   

listopad 2017 r. 

W. Sołtysiak

3.

„Cudowny medalik” - klasy I

grudzień  2017 r.

H. Wasilewska

4.

,,Mój Święty patron w niebie”  – klasy IV-VII  

kwiecień 2018 r.

K. Krasnobajew

Konkursy informatyczno – techniczne

L.p.

Rodzaj konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

Szkolny konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

kwiecień 2018 r.

 E. Waszak

2.

Szkolny konkurs "Świąteczna kartka"

grudzień 2017 r.

marzec 2018 r.

A. Zima

3.

Konkurs "Bezpieczeństwo dzieci w Internecie"

maj 2018 r.

L. Janowska

Konkursy świetlicowe

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

„Jesienne impresje”

październik 2017 r.

T. Tiesler

2.

„Konkurs pięknego czytania”

listopad 2017 r.

Ł. Magdziarz,

D. Juschus

3.

„Piosenka świąteczna”

grudzień 2017 r.

M. Kierner

4.

„Radosne zimowe zabawy”

styczeń 2018 r.

G. Pietrukaniec

5.

"Mistrz gry w warcaby"

styczeń 2018 r.

D. Juschus

6.

„Ortograficzne potyczki”

luty 2018 r.

A. Fylak

7.

„Mistrz rozwiązywania zagadek”

marzec 2018 r.

M. Kierner

8.

„Wszystko wiem o piłce nożnej”

marzec 2018 r.

D. Juschus

9.

„Kreatywne budowle
z klocków”

kwiecień 2018 r.

Ł. Magdziarz

10.

„Kto więcej” – konkurs skoków na skakance

maj 2018 r.

T. Tiesler

Konkursy promocja

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

Konkurs Piosenki Patriotycznej

listopad 2017 r.

M. Chełkowska

2.

Konkurs szkolny:                

      kl. 0-III bombka na choinkę.                                 

listopad/ grudzień 2017 r.

Nauczyciele kl. 0-IV 

     W. Rawłuszko    K. Molesta

M. Szerenos

A. Zima

M. Chełkowska

3.

Konkurs szkolny:                 „Najpiękniejsza dekoracja świąteczna drzwi klasopracowni”  kl. 0-III
i świetlica, kl. IV-VII.

grudzień 2017 r.

Wszyscy nauczyciele
i opiekunowie klasopracowni, uczniowie

W. Rawłuszko

K. Krawczyk

K. Molesta

M. Szerenos

M. Żukowska

4.

Kartka Bożonarodzeniowa

grudzień 2017 r.

W. Rawłuszko

M. Szerenos

5.

Kartka Wielkanocna

marzec 2018 r.

W. Rawłuszko   

M. Szerenos

6.

  1. Stroik Wielkanocny

marzec 2018 r.

W. Rawłuszko  

M. Szerenos       M. Chełkowska

7.

Mały poeta” międzyszkolny konkurs kl. 0-I

kwiecień 2018 r.

W. Rawłuszko

M. Szerenos

8.

Reprezentacja szkoły w zawodach sportowe w klasach IV- VI.

cały rok

J. Józwik

                                                                                                           

Konkursy MZNJUiRG

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni

1.

"Riznobarwna czaklunka osin" konkurs plastyczny dla klas I-III

październik 2017 r.

A. Fylak

2.

Dyktando ortograficzne klasy IV - VII i gimnazjalne

listopad 2017 r.

A. Fylak

3.

Szkolno - parafialny konkurs wiedzy biblijnej

grudzień 2017 r.

s. O. Sałamaszek

4.

Konkurs na najładniejsze życzenia i kartkę świąteczno - noworoczną

styczeń 2018 r.

A. Fylak

s. O. Sałamaszek

5.

Poezja Wasyla Stusa - konkurs recytatorski -  klasy IV - VII i gimnazjalne

luty 2018 r.

A. Fylak

6.

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Tarasa Szewczenki - klasy IV - VII i gimnazjalne

marzec 2017 r.

A. Fylak

7.

Szkolno - parafialny konkurs plastyczny

marzec/kwiecień 2018 r.

A. Fylak

s. O. Sałamaszek

8.

Archidiecezjalny konkurs wiedzy biblijnej

II semestr

s. O. Sałamaszek


 

TERMINARZ ZAWODÓW MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ROCZNIKI 2002-2004

 

LP.

NAZWA ZAWODÓW

DATA

OPIEKUNOWIE

1.

Sztafetowe  biegi  przełajowe dz. i chł.

15.09.17

E. Krajewska, E. Charzyńska

2.

Koszykówka  3 x 3  dz. i chł.

18.09.17

E. Krajewska

3.

Piłka nożna chłopców   5 + 1

12.10.17

E. Krajewska

4.

Piłka nożna chł.

17.10.17

E. Krajewska

5.

Piłka ręczna chłopców

23.10.17

E. Krajewska

6.

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

06.11.17

E. Krajewska

7.

Piłka  ręczna  chłopców

07.11.17

E. Krajewska

8.

Piłka ręczna chłopców

15.11.17

E. Krajewska

9.

Łyżwiarstwo  indywidualne dz. i chł

12.12.17

E. Krajewska

10.

Halowa piłka nożna chłopców

15.01.18

E. Krajewska

11.

Halowa  piłka  nożna  chłopców

16.03.18

E. Krajewska

12.

Drużynowe   biegi  przełajowe dz. i chł.

09.04.18

E. Krajewska

13.

Mieszane sztafetowe biegi przełajowe

12.04.18

E. Krajewska

14.

Indywidualne i drużynowe zawody LA dz. i chł

26.04.18

E. Krajewska

15.

Akcja Orlik – 3-ki koszykarskie dz. I chł

IX-X 2017

E. Krajewska

 

Terminarz zawodów szkoły podstawowej

LP.

NAZWA ZAWODÓW

DATA

OPIEKUNOWIE

1.

Koszykówka  3 x 3  dz. i chł.  Kl. VI i młodsi

27.09.17         

E. Charzyńska, J. Józwik

2.

MINI piłka nożna chłopców 5 + 1 kl. VI i młodsi

29.09.17

J. Józwik

3.

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. Kl. VI i mł.

02.10.17

E. Charzyńska, J. Józwik

4.

Sztafetowe biegi przełajowe 10 x dystans dz. i chł.- PÓŁFINAŁÓW III 

16.10.17

E. Charzyńska, J. Józwik

5.

Mini piłka ręczna dz. i chł.  Kl. VI i mł.

19.10.17

E. Charzyńska, J. Józwik

6.

Mini  piłka  nożna  chłopców- Mistrzostwa Rejonu VI- go

23.10.17

 J. Józwik

7.

Drużynowe i indywidualne zawody w pływaniu dz – chł

25.10.17

E. Charzyńska, J. Józwik

8.

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.  Kl. IV,V,VI

30.10.17

W. Żukowski, D. Pstrak, S. Treszczyński, E. Charzyńska,

 J. Józwik

9.

Mini  piłka  ręczna  dz. i chł.

6.11.17

E. Charzyńska, J. Józwik

10.

Mini koszykówka  dziewcząt  kl. VI i młodsze

8.11.17

E. Charzyńska

11.

Mini koszykówka  chłopców  kl. VI i młodsi

9.11.17

 J. Józwik

12.

Drużynowe  biegi  przełajowe  dz. i chł.

13.11.17

E. Charzyńska, J. Józwik

13.

Mini  piłka  siatkowa „3”  dz. i chł.  Kl. V i młodsi

16.11.17

D. Pstrak, S. Treszczyński

14.

Halowa piłka nożnadziewcząt  kl. VI i młodsze

20.11.17

E. Charzyńska

15.

Mini piłka siatkowa „4”  dz. i chł.  Kl. VI i młodsi

23.11.17

E. Charzyńska, J. Józwik

16.

Halowa  pilka  nożnej  chłopców  kl. VI i młodsi

30.11.17

J. Józwik

17.

Mini  piłka  ręczna  dziewcząt

1.12.17

E. Charzyńska

18.

Mini  piłka  ręczna  chłopców

4.12.17

J. Józwik

19.

Mini piłka siatkowa „4” dziewcząt i chłopców

5.12.17

E. Charzyńska, J. Józwik

20.

Mini  koszykówkadziewcząt

7.12.17

E. Charzyńska

21.

Mini  koszykówkachłopców

8.12.17

 J. Józwik

22.

Halowa piłka nożna dziewcząt

14.12.17

E. Charzynska

23.

Mini piłka siatkowa „3” dziewcząt i chłopców

15.12.17

D. Pstrak, S. Treszczyński

24.

Drużynowe zawody łyżwiarskie  dz. i chł. Kl. VI i mł.

9.01.18

E. Charzyńska, J. Józwik

25.

Mini piłka siatkowa „2” dz. i chł.  Kl. IV i ml.

9.01.18

W. Żukowski

26.

Mini  koszykówka  dziewcząt- półfinał III

15.01.18

E. Charzyńska

27.

Mini  koszykówka  chłopców

16.01.18

J. Józwik

28.

Dwa ognie dz. i chł.

18.01.18

W. Żukowski

29.

Mini piłka siatkowa  „2”   dz. i chł

19.02.18

W. Żukowski

30.

Halowa  piłka  nożna  dziewcząt – półfinał III

21.02.18

E. Charzyńska

31.

Mini  piłka  siatkowa  „4”  dz. i  chł.- półfinał III

21.02.18

E. Charzyńska, J. Józwik

32.

Halowa  piłka  nożna  chłopców-  półfinał III

23.02.18

J. Józwik

33.

Mini  piłka  siatkowa „3”  dz. i chł.półfinał III

12.03.18

D. Pstrak, S. Treszczyński

34.

Mini  piłka  siatkowa  „2”  dz.  i chł.- półfinał III

15.03.18

W. Żukowski

35.

Mieszane sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. IV,V,VI

16.04.18

W. Żukowski, D. Pstrak, S. Treszczyński, E. Charzyńska,

 J. Józwik

36.

Mini  piłka  nożna  chłopców na otwartym boisku – półfinał III

27.04.18

J. Józwik

37.

Czwórbój LA dz. i chł  kl. VI i młodsi

30.04.18

E. Charzyńska, J. Józwik

38.

Indywidualne zawody LA  dz. i chł.  Kl. VI i młodsi

4.05.18

E. Charzyńska, J. Józwik

39.

Czwórbój  LA  dz.  i   chł.- półfinał III

7.05.18

E. Charzyńska, J. Józwik

40.

Trójbój  LA  dz. i chł.  Kl. IV

7.05.18

W. Żukowski

41.

Indywidualne  zawody  LA  dz.  l  chł.- półfinał III

9.05.18

E. Charzyńska, J. Józwik

42.

Trójbój  LA  dz.  i  chł.- półfinał III

11.05.18

W. Żukowski

43.

Plażowa piłka siatkowa dz. i chł. Kl. VI i młodsi

17.05.18

E. Charzyńska, J. Józwik

44.

Plażowa  piłka  siatkowa  dz.  i  chł.

29.05.18

E. Charzyńska, J. Józwik

55.

ORLIK mpn mpr mpś  4   „3” kosz. dz. i chł.

IX – X. 2017

E. Charzyńska, J. Józwik

 

 

 

 

 

 

 

2011 Konkursy. Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7 w Giżycku, webmaster Joanna Danielczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates