Sukcesy sportowe

aieB4aGi4

Nasi piłkarze z klas 8 zakwalifikowali się do Mistrzostw Województwa w piłce nożnej. W półfinale zremisowaliśmy z Gim nr 2 z Giżycka i Gim z Białej Piskiej, a z drużyną z Pisza wygraliśmy 1:0. Trzymajcie za naszą drużynę kciuki w finale, który odbędzie się niebawem.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku

IMG 20180928 135510W piątek 28.09.2018r. w naszej szkole odbył się VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Koordynatorkami akcji były: pani Joanna Danielczyk i pani Wioletta Szymowiat.

Akcję rozpoczęło dekorowanie sal i korytarzy plakatami z tabliczką mnożenia. Dzięki temu można ją było wcześniej przypomnieć i utrwalić.

Czytaj więcej...

Rejs dydaktyczny po Jeziorze Kisajno

IMG 20180925 095327

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku, z którą od wielu lat współpracuje SP 7, zorganizowała i zaprosiła uczniów naszej szkoły na rejs statkiem. Do udziału w tej wycieczce - w ramach wyróżnienia - zaproszono uczniów, którzy wykazali się aktywnością w kółkach oraz konkursach ornitologicznych. Dlatego też na statku znaleźli się uczniowie z Klubu Małego Ornitologa „Dudek”, Grupy Badawczej „Kania” oraz klasa IV b, która uzyskała w poprzednim roku szkolnym miano „Ptasiej ekstra-klasy”, a także część uczniów z klasy III b będącej wicemistrzem w ornitologicznych zmaganiach.

więcej...

ZAGŁOSUJ NA SP 7!!!

 

1394977171 kidsd

 

 

 

 

Biblioteka szkolna SP 7 może zdobyć 1000 książek w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” zorganizowanym przez EMPIK. Każdy może zagłosować na naszą szkołę. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Tysiąc powodów by czytać”, następnie wejść w zakładkę ZAGŁOSUJ NA SZKOŁĘ, odnaleźć Szkołę Podstawową nr 7 w Giżycku (wpisując w wyszukiwarce „Giżycko” oraz przyciskając ENTER) i oddać swój głos. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie. Głosowanie potrwa do  21.10.2018 roku.

 Głosowanie nic nie kosztuje, a  nasza wspólna biblioteka może wzbogacić się o nowe pozycje książkowe

BOHATERON – włącz historię!

bohater

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 7 bierze udział w akcji BohaterON – włącz historię! Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im kartek z życzeniami. Projekt ma edukować Polaków, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

Czytaj więcej...

Pomóżmy dziecku odchudzić tornister

odchudzamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgod­nie z zale­ce­niami Głów­nego Inspek­tora Sani­tar­nego, waga tor­ni­stra nie powinna prze­kra­czać 10–15% masy ciała dziecka. Niestety co drugi uczeń w wieku wczesnoszkolnym nosi za ciężki ple­cak. Problem ten w największym stopniu dotyka najmłodszych dzieci.

więcej...

O zajęciach ornitologicznych w Irlandii

IMG 20180706 082623

W trakcie wakacji w Irlandii odbyło się międzynarodowe szkolenie, w którym wzięła udział nauczycielka SP 7 Elżbieta Witek-Pawlukojć. Z całej Polski wytypowano i zaproszono na to prestiżowe wydarzenie jedynie 10 nauczycieli. Oprócz osób reprezentujących nasz kraj, do campusu uniwersyteckiego w Maynooth przyjechali również nauczyciele z Hiszpanii, Macedonii, Słowacji, Czech oraz Irlandii. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali zakwaterowani w zabytkowym kompleksie budynków uniwersyteckich, znajdujących się niedaleko Dublina.

 czytaj więcej....

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

logo pl

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice,

Nasza szkoła uczestniczy w akcji
VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 28 września 2018 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Czytaj więcej...

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

school-3x

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 odbędzie się 03.09.2018r. o godzinie 9.00. Zbiórka młodzieży o godzinie 8.45 na placu przed szkołą. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i opiekunów.

Szanowni Rodzice

Informacje na temat podziału uczniów klas I
w roku szkolnym 2018/19 rodzice/opiekunowie mogą uzyskać osobiście od 27.08.2018r. w sekretariacie szkoły.

Akcja budki

IMG 20180605 161313

Młodzieżowa Grupa Badawcza Ptaków Wysypisk „Kania”, która powstała dzięki współpracy SP 7 z Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie, wzięła udział w akcji wieszania budek dla ptaków. 

Czytaj więcej...

Wakacje

sumer

Rok szkolny 2017/2018 w Młodzieżowej Grupie Badawczej Ptaków Wysypisk „Kania"

IMG 20180524 144609

Uczniowie z grupy „Kania” w ciągu roku szkolnego wyjeżdżali 10 razy do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie celem obserwacji ptaków i prowadzenia badań ornitologicznych.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku

rok

Nowości w Klubie Małego Ornitologa „Dudek”

IMG 20180616 125732

W II półroczu uczniowie należący do klubu mieli możliwość uczestniczenia w konkursach zorganizowanych specjalnie dla nich. Pierwszy i najtrudniejszy polegał na rozpoznaniu 20 gatunków ptaków ze zdjęć.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa