Zebranie z rodzicami

zebranie

Dnia 7 września 2017 r. odbędą się zebrania z rodzicami. Godziny oraz przydział sal znajdują się w zakładce Informacje dla rodziców.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

witaj-szkolo

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 9:00.

 

 

Wybory w szkole

Nowyobraz8

 

 

 

 

 

W dniu 19 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i na opiekuna samorządu. Przy tej okazji uczniowie brali też udział w głosowaniu w II edycji konkursu na "Super Nauczyciela".

Czytaj więcej...

Nowe wydanie "Siódemki"

uwaga11

Ukazał się 5. numer szkolnej gazetki „Siódemka”, a w nim m.in.:

–rozmowa z p. Anną Fylak–nauczycielką j. ukraińskiego,

–rozmowa z Gabrielą Malinowską – uczennicą klasy V „c”,

–krzyżówka, rebusy, quizy, humor,

–psychotest do rozwiązania,

–wakacyjne rady oraz wiele innych interesujących treści.

 

 

Zachęcamy do czytania „Siódemki”

 –zespół redakcyjny wraz z opiekunem, p. Marleną Żukowską

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

zakonczenieroku

Potyczki klas 0-III

konkursy

W świetlicy szkolnej odbyły się dwa konkursy dla dzieci: recytatorski "Wiosna w poezji dziecięcej" oraz "Ortograficzne potyczki". Zapraszamy do zapoznania się z laureatami konkursów.

Czytaj więcej...

W ZUOK - u działa uczniowska grupa badawcza

IMG 7829

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych w Spytkowie wystąpił z kolejną ciekawą inicjatywą w zakresie edukacji ekologicznej. Na bazie współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Giżycku została powołana Młodzieżowa Grupa Badawcza Ptaków Wysypisk „Kania”, która składa się z uczniów klas IV-VI. Uczniowie od maja uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez p. Elżbietę Witek-Pawlukojć raz w tygodniu, zaś raz w miesiącu grupa wyjeżdża do ZUOK - u na zajęcia terenowe. 

Czytaj więcej...

WELCOME! BEM-VINDO! WELKOM ! VITAJTE! LAUKIAMAS ! WITAMY !

IMG 7207

 

 

 

 

 

Kolejny raz na korytarzach giżyckiej ,,Siódemki” słychać było powitania w języku słowackim, litewskim, holenderskim, portugalskim i polskim. W dniach 14 – 19 maja nasza szkoła gościła nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich realizujących wspólnie projekt programu Erasmus + School can be fun.

Czytaj więcej...

Nowy plan lekcji - Klasy IV-VI

plan-lekcji

Od 5 czerwca zmianie ulega plan lekcjiProsimy o zapoznanie się ze zmianami.

Wizyta uczniów klas II w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Giżycku

IMG 6909

Maj jest miesiącem książki. 8 dnia tego miesiąca obchodziliśmy święto Bibliotekarzy i Bibliotek. Dlatego też nieprzypadkowo właśnie w tym czasie uczniowie klas II SP 7 pod opieką nauczyciela bibliotekarza oraz wychowawcy udali się do Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Giżycku. Tam czekała na nich pani Agata Należyty, która oprowadziła dzieci po bibliotece i przedstawiła im główne zadania tej instytucji oraz pokazała najważniejsze działy, w których uczniowie mogą znaleźć dla siebie ciekawe książki.

Czytaj więcej...

Nie dla HEJTU

stop hejterom

Zapraszamy do zapoznania się z dwoma spotami , które powstały w ramach kampanii społecznej „Giżycko MÓWI NIE dla Hejtu” pod patronatem burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza.

List intencyjny Burmistrza Gizycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza

W ramach kampanii społecznej „Giżycko MÓWI NIE dla Hejtu”pod patronatem burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza, zrealizowany został spot „STOP HEJTOM” (w dwóch odsłonach 30 i 60 sekund).

Czytaj więcej...

Rekrutacja uzupełniająca

matematykaprzyroda

Drodzy Rodzice informujemy, że pozostało 5 wolnych miejsc do klasy IV o rozszerzonym profilu matematyczno - przyrodniczym na rok szkolny 2017/2018. Wnioski można składać do dyrektora szkoły w terminie do 30 czerwca 2017 r.

Zapraszamy 

Apel z okazji 3 maja

3maja13

W maju obchodzimy wiele świąt: Święto Pracy (1 maja), Święto Flagi Państwowej, (2 maja) Święto Konstytucji 3 maja i Dzień Europy (5 lub 9 maja). Każde z wymienionych świąt jest ważne, jednak dla świadomości Polaka najważniejsza jest kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja, którą ustanowiono 3 maja 1791 roku. Była to ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Stanowiła wynik dążeń do naprawy stosunków wewnętrznych w Rzeczpospolitej po I rozbiorze.

Czytaj więcej...

Klub Dudek monitoruje kolonię gawrona

Obraz 002

Tegoroczna wiosna była bardzo kapryśna, ze stale zmieniającą się pogodą. Mimo tych niedogodności i przekładania terminu wycieczki udało nam się w końcu wyjść do parku miejskiego przy ul. Warszawskiej. Spacer i obserwowanie ptaków zaczęliśmy już pod SP 7.

Czytaj wiecej...

Konkurs na imię maskotki biblioteki rozstrzygnięty!!!

czytelnik

Czytelniczy Stefcio – tak od tej pory będzie nazywała się drewniana postać w okularach czytająca książkę. Autorką tej nazwy jest Maja Stachurska z kl. III f, która otrzyma nagrodę niespodziankę.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa