Rekrutacja - test sprawnościowy do klasy tanecznej

taniec

 

 

 

TEST SPRAWNOŚCIOWY dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do klasy pierwszej usportowionej ukierunkowanej na taniec towarzyski odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku (środa) o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej...

Zapisz Swoje dziecko do "Siódemki" - trwa rekrutacja

wf 

 Czas na dobry start dla Twojego dziecka!

Trwają zapisy dzieci z rocznika 2007 oraz I półrocza 2008 r. do klas pierwszych
na rok szkolny 2014/2015.

„Siódemka” serdecznie zaprasza.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III

DSC 0286

 

 

 

W dniu 24 marca 2014 roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. Jego uczestnikami byli uczniowie klas I-III. Każdą klasę reprezentowali uczniowie wybrani w eliminacjach klasowych. Poziom wystąpień 23 uczestników był niezwykle wysoki i wyrównany. Każda prezentacja utworu była oceniana według następujących kryteriów: dobór tekstu, poprawne i płynne deklamowanie, interpretacja tekstu, kultura słowa, ogólne wrażenie artystyczne.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs czytelniczy I-III

W dniach 10.03–28.03.2014 r. odbył się konkurs czytelniczy „W zaczarowanym świecie baśni” organizowany przez bibliotekę szkolną. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III. Wzięło w nim udział 28 uczniów. Musieli się oni wykazać wiedzą na temat autorów baśni
i znajomością treści książek.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-VI

26.03.2014 r. o godzinie 13.40 w czytelni biblioteki szkolnej miały miejsce eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją” organizowanego przez Towarzystwo Kultury Teatralnej Oddział w Olsztynie, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Giżyckie Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Sprawdzian szóstoklasistów

Sprawdzian szóstoklasistów - organizacja dnia

Łyżwiarze z "Siódemki" są bezkonkurencyjni

lyzwy

 

Tradycyjnie na zakończenie sezonu zimowego w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych 24 marca odbyły się zawody w łyżwiarstwie szybkim dla młodzieży szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół SP 4, SP 6 i SP 7. Na starcie, w trzech kategoriach wiekowych – kl.IV, kl. V,
kl. VI, stanęło 76 dziewcząt i chłopców. Z puli 18 medali przeznaczonych dla najszybszych łyżwiarzy aż 15 padło łupem reprezentantów SP 7.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny

wiosna

 

Na ten dzień czekaliśmy dłuuugo, aż wreszcie… 21 marca przyszła do nas wiosna. Pełni entuzjazmu udaliśmy się do szkoły, gdzie czekało na nas wiele atrakcji. Pierwszą z nich był konkurs plastyczny na najciekawszy plakat prezentujący wiosnę. Konkurs był przeznaczony dla klas 0 – VI. Prace miały być wykonane na dużym arkuszu szarego papieru przez cały zespół klasowy.

Czytaj więcej...

Pokaz klasy tanecznej

20 marca 2014 roku tancerze z klasy I b zaprezentowali swoje umiejętności rodzicom uczniów z oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych.

więcej

Wycieczka do Warszawy

voice

 

 

 

The Voice of Polandto polski  program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP 2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011 roku. Celem programu jest odkrycie talentów. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł  Najlepszego głosu w Polsce. Emisja czwartej edycji rozpoczęła się 1 marca 2014 roku,

Czytaj więcej...

Międzyszkolny konkurs ortograficzny

mistrz ort

 

11 marca 2014 w ZS nr 1 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III”. Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowało 4 uczniów – finalistów Szkolnego Konkursu Ortograficznego Klas III:Gabriela Kozłowska kl. III c, Natalia Dawidowicz kl. III d, Bartosz Marszałkowski kl. III e, Wiktoria Karolska kl. III b. Punktualnie o godzinie 15.00 uczniowie

Czytaj więcej...

Pomagamy potrzebującym w Afryce

W tym roku szkolnym Koło Misyjne pod kierunkiem p. M. Chełkowskiej kontynuowało zbiórkę makulatury na pomoc misjom w Sudanie Południowym. Do współpracy przyłączyli się również pozostali katecheci ze Szkoły Podstawowej nr 7. Nowym pomysłem była zbiórka środków higieny i środków medycznych dla szpitala w Kifangondo w Afryce, którą rozpoczęto w Tygodniu Misyjnym.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu plastycznego "Stop przecwko przemocy"

W ramach„Tygodnia pomocy ofiarom pokrzywdzonym przestępstwem w Giżycku” /24 luty - 1 marca 2014 r./ Zespół Interdyscyplinarny zorganizował konkurs plastyczny „STOP przeciwko przemocy” skierowany do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

czytaj więcej

Dzień Kobiet

dzienkobiet

 

 

7 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym dniu uczniowie z klas 0 – III świętowali w swoich klasach, wręczając upominki oraz kwiaty swoim paniom i koleżankom. Większość chłopców wykonała prezenty własnoręcznie, co sprawiło że były one jeszcze bardziej wartościowe
i piękne.
czytaj więcej

Solidarni z Ukrainą

solidarni

 

W poniedziałek, 3 marca, w naszej szkole odbyła się akademia upamiętniająca poległych na kijowskim Majdanie Niepodległości. W akademii wzięli udział uczniowie Międzyszkolnego Zespołu Nauczania Języka Ukraińskiego i Religii Grecko-katolickiej, władze szkoły, rodzice oraz nauczyciele języka ukraińskiego i religii grecko-katolickiej.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa