Zimowe nutki

DSC06020

 

Dniu 21 lutego 2018 roku o godz. 15.00 w klasopracowni B102,w obecności kolegów uczestników i ich rodziców, odbył się konkurs piosenki o tematyce zimowej „Zimowe nutki”.

Czytaj więcej...

"Aktywna tablica"

20171208 102105

Nasza szkoła może się pochwalić nowoczesnym sprzętem. Cztery klasopracownie zostały wyposażone w nowoczesną tablicę multimedialną w ramach projektu „Aktywna tablica”.

Czytaj więcej...

Półzimowisko

IMG 20180124 103206

Półzimowisko rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbywało się w dniach od 22 stycznia do 2 lutego 2018 roku. Uczniowie podzieleni byli na trzy 15-osobowe oraz jedną grupę 20- osobową z klas IV - V. Organizatorzy półzimowiskaustalili cele:

Czytaj więcej...

Nowy Plan Lekcji

plan-lekcjiuwaga11

Prosimy o zapoznanie się z nowym planem lekcji dla klas 4-7, który obowiązywać będzie od 19 lutego. PLAN

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

rekrutacyjnieDrodzy Państwo zapraszamy do zapoznania się z terminami rekrutacji do szkół oraz oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Wszelkie informacje dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Zabawa choinkowa

DSCF5357

W piątek 19 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Już od ósmej z rana na sali gimnastycznej zrobiło się kolorowo od masek i kolorowych strojów dzieci. 

Czytaj więcej...

List do dzieci i młodzieży z okazji ferii zimowych

Snowman-Download-PNG

Rzecznik Praw Dziecka

Marek Michalak

 

List do dzieci i młodzieży  z okazji ferii zimowych

Szanowni i Kochani,

już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe, na które z pewnością czekaliście z niecierpliwością. Wierzę, że ten wspaniały, beztroski czas dostarczy Wam pozytywnych wrażeń i niezapomnianych przygód, a do szkoły wrócicie wypoczęci, pełni energii oraz zapału do pracy.

Czytaj więcej...

Jesienno – zimowe eskapady terenowe

IMG 9028

Młodzieżowa Grupa Badawcza Ptaków Wysypisk „Kania” kontynuowała swą pracę obserwacyjną i badawczą również w nieprzyjaznej aurze listopada oraz grudnia. Listopad – mimo wielu deszczowych dni – tym razem okazał swą lepszą, bardziej słoneczną stronę. Dzięki temu uczniowie mogli wykonać bardzo ciekawe i dobrze naświetlone zdjęcia.

czytaj więcej...

Niesamowite spotkanie

48-IMG 18851 130

Praca sapera to nie tylko rozminowanie, to także zajęcia uczące dzieci postępowania ze znalezionymi niewybuchami oraz zasad powiadamiania służb odpowiedzialnych za ich usuwanie. W tym roku to już kolejna lekcja saperów w szkołach. Tym razem żołnierze 15 GBZ odwiedzili uczniów klasy 3d ze Szkoły Podstawowej nr 7. 

Czytaj więcej...

Regulamin Biblioteki szkolnej

Regulamin 1 5676b1c3f15c5

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Biblioteki szkolnej.

Podziękowanie

Podziękowanie za udział w akcji "Kartka dla powstańca", której inicjatorką była p. Mariola Chełkowska.

podziekowanie

Jasełka

DSCF5334

Przedstawienie Jasełkowe i śpiew kolęd w naszej szkole Korczaka to szczególny moment i nastrój, który wprowadza całą społeczność szklną w Święta Bożego Narodzenia. W tym roku szkolnym Jasełka przedstawiły dzieci z kl.IIIa,b,c,d,g,h pod kierunkiem pani katechetki Haliny Wasilewskiej.

Czytaj więcej...

WYSTAWA LAMPIONÓW ADWENTOWYCH

5907735420293

W dniu 6.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr7 w Giżycku odbyła się wystawa 74 lampionów adwentowych kl.Oa i kl.Ia,b,c,d,e. na holu głównym szkoły. Wszystkie lampiony były piękne i pomysłowe. Zasługiwały na słowa pochwały.

Czytaj więcej...

DZIEWCZĘTA Z SP7 WICEMISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

2-sport

 

 

 

 

Nowy Rok rozpoczął się wspaniale dla naszych koleżanek ze szkoły.

03.01.2018 r. na hali MOSiR, 6 drużyn z naszego województwa walczyło o najwyższą lokatę. Drużyna w składzie: Martyna Żukowska, Alicja Żukowska, Malwina Szybiak, Aleksandra Gasperowicz, Kinga Chojnowska, Zofia Niemiec, Zuzanna Trzonkowska po zaciętej walce i rzutach karnych zajęły DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE.

Opiekunem drużyny Jest : Elżbieta Charzyńska

zdjęcia....

Czytaj więcej...

Roman Rapita - nauczyciel, któremu w duszy grało...

swieto tworczosci dzieciecej 2016 161

W nocy, 19 grudnia, św. Mikołaj obrządku grecko-katolickiego, przyniósł nam niemiły prezent. Tej mikołajkowej nocy odszedł od nas p. Roman Rapita.

Pan Roman od 2005 r. pracował w naszej szkole jako nauczyciel muzyki ukraińskiej w Międzyszkolnym Zespole Nauczania Języka Ukraińskiego i Religii Grecko-katolickiej. Oprócz lekcji, które prowadził, niejednokrotnie poświęcał swój czas prywatny przygotowując wokalnie i instrumentalnie uczniów do występów artystycznych organizowanych przez MZNJUiRG i inne organizacje oraz biorąc w nich czynny udział. Dzięki temu powstała w szkole duża grupa wokalna, którą można było podziwiać nie tylko w naszej szkole na różnego rodzaju koncertach i przedstawieniach.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa