IV edycja konkursu Maks Matematyczny

IMG 20171019 082208

 

 

 

19.10.2017r odbyła się IV edycja Internetowego i Interaktywnego Konkursu Matematycznego MAKS MATEMATYCZNY. Udział wzięło 13 uczniów z klas V i VI. Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe w szkole, pod nadzorem Szkolnego Koordynatora Konkursu.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR"

Artboard-1-copy-5bobr

Szanowni Administratorzy i Nauczyciele,

W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół do udziału w bezpłatnym konkursie informatycznym „Bóbr”. 

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji

IMG 8376Dzień Edukacji to wyjątkowe święto w każdej szkole. Tego dnia wszyscy są mili, uśmiechają się do siebie, nikt nie sprawdza pracy domowej i nikt nie łobuzuje. Sprzyja temu odświętne ubranie uczniów, którzy w taki sposób akcentują wagę i wyjątkowość tego dnia.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO WARSZAWY

DSCN9705

W dniach 20-21.10.2017r. klasy IVA, IVF oraz Va spędzały wspólnie czas na wycieczce w Warszawie. Przejazd autokarem sprzyjał integracji, więc podróż minęła bardzo szybko przy rozmowach, śmiechu, wspólnych posiłkach i podczas przerw.

Czytaj więcej...

Kolejny rok działalności Klubu "Dudek" zakończony

IMG 6344

W minionym roku szkolnym uczniowie z klubu „Dudek” brali udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach, o których można przeczytać w tej zakładce (między innymi Europejskie Dni Ptaków, monitoring kolonii lęgowej gawrona, różnego rodzaju konkursy czy ogólnopolska akcja Spring Alive). Jednak pod koniec roku przyszedł czas na podsumowanie i sprawdzenie zdobytej wiedzy oraz sumienności dudkowiczów.

Czytaj więcej...

Podsumowanie pracy biblioteki szkolnej

IMG 8103

Rok szkolny 2016/2017 w bibliotece obfitował w wiele wydarzeń.  Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników, obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, wycieczki klas II do biblioteki miejskiej, liczne wystawki biblioteczne i gazetki oraz skontrum, czyli inwentaryzacja księgozbioru, a także zmiana na stanowisku nauczyciela bibliotekarza.

Czytaj więcej...

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W SP7

urzad1

 

 

 

 

W piątek 29.09.2017r. w naszej szkole odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Koordynatorkami akcji były: pani Joanna Danielczyk i pani Janina Morska. Do tej akcji cała szkoła przygotowywała się kilka tygodni wcześniej powtarzając tabliczkę mnożenia, dekorując pracownie i korytarze szkolne planszami, plakatami i łamigłówkami przygotowanymi przez uczniów.

Czytaj więcej...

Programowanie w siódemce

IMG 20170928 142206

 

 

 

 

 

Po raz kolejny Ozobot zagościł w giżyckiej siódemce. Tym razem dzieci z Vc pracowały z robotem na lekcji matematyki u pani Joanny Danielczyk. Tajniki pracy dzieci zgłębiały pod kierunkiem konsultanta pana Mateusza Koman z firmy EduSense. Uczniowie pracowali w grupach dwuosobowych. Rysowały trasy zgodnie z kodem, tak kierując robotem, by dotarł do celu.

Czytaj więcej...

Załóż SKO

sko

Zaczął się nowy rok szkolny 2017/2018 i ruszyły nowe zapisy do szkolnego SKO. Zachęcam wszystkie dzieci z klas 0 i I oraz wszystkich pozostałych rodziców uczniów naszej szkoły o odwiedzenie zakładki na naszej stronie szkoły SKO. Tam otrzymacie Państwo szczegółowe informacje jak nauczyć oszczędności swoje pociechy i posługiwać się kontem. W zakładce mieści wniosek do pobrania.

sko2

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do działania.

 Opiekun SKO : Wioleta Rawłuszko

Witaj Szkoło!

IMG 7109

 

 

 

 

 

 

 

 Nowy rok szkolny 2017/2018 uczniowie rozpoczęli 4. września w deszczowym anturażu.  Ze względu na pogodę inauguracyjne  spotkanie  dzieci i  młodzieży z dyrekcją i kadrą nauczycielską miało miejsce w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

logo pl

 

 

 

Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Czytaj więcej...

Zbieraj z klasą

paluszek1

Dnia 15 września 2017 roku uczniowie z klasy II a, II b, III b, III e, III g uczestniczyli w spotkaniu na hali  MOSIR w Giżycku.

Czytaj więcej...

Nowy plan zajęć

plan-lekcji

W zakładkach dostępny jest nowy plan zajęć, który obowiązywać będzie od 18 września. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Procedura uzyskiwania zwolnień z wychowania fizycznego

siatkarz

Od 1 września 2017 roku obowiązuje Procedura uzyskiwania zwolnień z wychowania fizycznego. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem, który znajduje się w zakładce INNE.

Lekcja z Ozobotem

IMG 20170515 122238

 

 

 

W maju 2017r. uczniowie kl. 4c, 4d, 5a naszej szkoły mogli zaznajomić się z Ozobotem. Na zajęciach komputerowych (i nie tylko) z panią Joanną Danielczyk, mieli okazję zaprogramować dla małego robota trasę, rysując odpowiednie kody. Dzieci wykazywały duże zaangażownie, obserwowały jak porusza się robot i wykonuje ich polecenia.

Czytaj więcej...

goście

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Zegar

Warszawa