sp7@gizycko.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 7
UL. WODOCIĄGOWA 8
11-500 GIŻYCKO

ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERTY NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA:
Wykonanie remontu korytarzy na poziomie piwnicy segmentu ,,B”.
Remont klasopracowni segmentu ,,B” Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku.

1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie : wykonanie remontu korytarza na poziomie piwnicy w bloku ,,B”
2) Szczegółowy zakres robót określony jest w przedmiarze robót.

2. TERMIN I MIEJSCE REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Zamawiający wymaga zrealizowania przedmiotu zamówienia w okresie od 01.07.2019r. do 09.08.2019r.

3. TERMIN SKŁADANIA ORAZ OTWARCIA OFERT:

1) Termin składania ofert upływa dnia: 27.05.2019r. o godz. 10.00 Oferty złożone po tym terminie zostaną zwrócone bez otwierania. Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data i godzina wpływu oferty do Zamawiającego, a nie data jej wysłania przesyłką pocztową czy kurierską.
2) Oferty należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego i zaadresować:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Korczaka
ul. Wodociągowa 8
11-500 Giżycko
3) Publiczne otwarcie ofert nastąpi dnia 27.05.2019r. o godz. 10.15 w siedzibie Zamawiającego.
4) Dokumentację Przetargową można odebrać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 7 w godz. 10.00 do 15.00, tel. 87 428 90 60

Czy kiedykolwiek marzyłeś/marzyłaś o tym, by znaleźć się na okładce Twojej ulubionej książki? Stać się na chwilę bohaterem lektury? Jeśli choć raz odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, to ten konkurs jest dla Ciebie!
Zadanie konkursowe: należy wykonać fotografię inspirowaną okładką wybranej książki (!nie musi to być lektura!). Wybrana okładka, a co się z tym łączy - również zdjęcie, musi przedstawiać człowieka lub grupę osób. Na zdjęciu musi być autor fotografii.Dopuszcza się możliwość obrobienia zdjęcia w wybranym programie, by domalować czy dopisać jakieś treści na pracy. Gotową okładkę z sobą w roli głównej i kopię oryginalnej okładki(też może być foto) należy przesłać na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 3 czerwca.
Czekam z niecierpliwością na Wasze prace.
Justyna Kozłowska

Zapraszamy chętnych uczniów klas siódmych na szkolny konkurs "Mistrz Języka Angielskiego". Termin: 20 maja (poniedziałek) godz. 15:40, sala B6. Zapisy u p. Katarzyny Wójtowicz-Pac. Come, win, get a prize.

Wyniki trzeciego etapu konkursu "Szkoła dobrego Wychowania":
I miejsce zajęła klasa 7b, łączna ilość punktów z trzech etapów to 75 punktów
II miejsce zajęła klasa 4h, która łącznie zgromadziła punktów 70
III miejsce zajęła kl. 5e, zdobywając łącznie 40 punktów.
Gratuluję i życzę powodzenia w ostatnim etapie, w którym uczestnicy będą rozwiązywać test savoir-vivre. Wychowawcy wybiorą dwóch przedstawicieli z klas biorących udział w konkursie. Test odbędzie się 14 maja o godz. 16:30. Zbiórka w holu przy pokoju nauczycielskim.

Żanet Bernadetta Dulemba

Ósmoklasisto, jeżeli interesujesz się nauką języków obcych, ten konkurs jest skierowany do Ciebie! 15 maja o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbędzie się konkurs obejmujący treści z języka angielskiego i niemieckiego. Spróbuj swoich sił i zgłoś swoje uczestnictwo do pani Agnieszki Kuleszy.

Dnia 21 maja (wtorek) o godzinie 15.45 w sali C 101 odbędzie się konkurs Mistrz przyrody klasy IV.
Uczniowie przygotowują się z 4 pierwszych działów.
Zgłoszenia do 17 maja.Serdecznie zapraszam.
Organizator n-l przyrody T.Ziółkowska

W ankiecie wzięło udział 741 uczniów naszej szkoły (5 klas nie przesłało swoich odpowiedzi).
Na pytanie pierwsze: „Czy podoba Ci się pomysł szkoły z jednym dzwonkiem wzywającym na lekcję?”, uczniowie odpowiedzieli:
Tak -380 osób, czyli 51,3%
Nie- 280 osób, czyli 37,8%
Nie mam zdania – 80 osób, czyli 10,8%
Jeden głos nieważny.
Na pytanie drugie: „ Czy wyobrażasz sobie szkołę zupełnie bez dzwonków?”, uczniowie odpowiedzieli:
Tak – 319 osób, czyli 43,1%
Nie – 341 osób, czyli 46,1%
Nie mam zdania – 79 osób, czyli 10,6%
Dwa głosy nieważne.
WNIOSEK: Większości uczniów podoba się pomysł szkoły tylko z dzwonkiem na jedną lekcję.
EKSPERYMENT STAJE SIĘ FAKTEM!
Pani Dyrektor Katarzyna Banach przychyla się do decyzji młodzieży i wprowadza na stałe tylko jeden dzwonek wzywający na lekcje.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie MISTRZ INFORMATYKI 2019.

Konkurs składa się z dwóch etapów: teoretycznego i praktycznego. Uczestnicy wezmą udział w następujących kategoriach wiekowych:
1.Klasy IV-V
2.Klasy VI-VIII

Osoby zainteresowane zgłaszają swój udział w konkursie p. Julicie Lenio lub p. Andrzejowi Prażmo do 17 maja 2019 roku.
Uczestnicy, którzy w I etapie osiągną najwyższe wyniki, zostaną zakwalifikowani do etapu II.

I etap konkursu (teoretyczny) - odbędzie się 20 maja 2019 roku w sali C104 o godzinie 15.45.
II etap konkursu (praktyczny) - odbędzie się 27 maja 2019 roku w sali C104 o godzinie 15.45.

Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy,
Julita Lenio
Andrzej Prażmo

W piątek, 9 listopada 2018r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 4-zwrotkowy hymn narodowy wspólnie zaśpiewało: 4 815 000 uczniów 468 930 nauczycieli W akcji uczestniczyło 24 120 szkół i przedszkoli z całej Polski. W województwie warmińsko-mazurskim w „Rekordzie dla Niepodległej” wzięło udział 980 szkół, w tym 189 799 uczniów i 20 635 nauczycieli.