Szkolenie nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 im. J. Korczaka w Giżycku w ramach projektu Erasmus+ Mobilności Malta, St. Julians.

Czworo nauczycieli z naszej szkoły:Ewa Kamińska, Justyna Kozłowska, Wioletta Szymowiat i Paweł Kordowski od 2 do 14 października 2023 r. uczestniczyło w kursie General English 30 organizowanym przez szkołę European School of English ESE, która mieści się w centrum miejscowości St. Julians.

Sprawozdanie nauczycieli

Nauczycielka języka angielskiego, Katarzyna Wójtowicz-Pac uczestniczyła w kursie metodycznym „Brush Up your Teaching Skills - Language Teaching Methodology” organizowanym przez Executive Training Institute Malta w miejscowości St. Julians

Zachęcamy do zapoznania sie ze sprawozdaniem.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z kursu "„Brush Up your Teaching Skills -Language Teaching Methodology”"