szkoła żdrawiaPaździernik i listopad to miesiące, w których wiele zajęć w klasach 1-3 poświęca się omówieniu zdrowego, pełnowartościowego odżywiania się oraz higienicznego trybu życia. Klasy 2 a, 2 b i 3a przygotowały wspólne posiłki w swoich klasopracowniach.
W dniu 5.10.2022r. na zajęciach technicznych uczniowie z klasy 2 b robili jesienne, kolorowe kanapki, bogate w witaminy, które później zjedli z apetytem.
Klasa 2 a wykonała z gruszek i winogron owocowe jeże na drugie śniadanie. Uczniowie rozmawiali o tym, że jedzenie owoców i warzyw jest bardzo zdrowe dla człowieka.
Dnia 26.10.22r. uczniowie klasy 3 a samodzielnie przygotowali drugie śniadanie. Pomysły na wykonanie zdrowych i apetycznych kanapek oraz kreatywność uczniów była niesamowita.
Popatrzcie sami … galeria