rec12 kwietnia 2023 r odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „Spotkanie z poezją” uczniów klas I - III. Wzięło w nim udział 14 uczniów. Uczniowie recytowali wiersze J. Brzechwy, J. Tuwima, S. Jachowicza, W. Chotomskiej. Komisja w składzie W. Doliasz, K. Rakowska, M. Szabłowska zgodnie z podanym regulaminem oceniła recytację wierszy uczniów w sposób następujący:
I miejsce -Cygler Anna zarecytowała wiersz „Hipopotam” -J. Brzechwa
II miejsce -Szepel Amelia zarecytowała wiersz „Kłamczucha” -J. Brzechwa
III miejsce -Bieńkowski Milan zarecytował wiersz „ Dwa Wiatry” -J. Tuwim
W eliminacjach rejonowych naszą szkołę reprezentować będzie Anna Cygler z klasy drugiej a.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i piękną recytację wierszy, laureatom gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów! galeria