przy stoleChciałybyśmy podziękować wychowawcom, którzy zaangażowali się w przeprowadzenie ostatniej już w tym roku szkolnym akcji Szkoły Dobrego Wychowania. Na godzinie wychowawczej odbyły się pogadanki z uczniami oraz klasowe inscenizacje na temat „Kulturalne zwyczaje przy stole”. Celem było wdrożenie do kulturalnego zachowania się przy stole: postawa, prawidłowe używanie sztućców oraz inne zasady właściwego obycia podczas spożywania posiłków. W przedsięwzięciu wzięły udział dwie klasy: 6b i 7b, którym jury przyznało maksymalną liczbę punktów. Klasy przeprowadziły nie tylko pogadanki z wychowankami, jak również odegrany został przez uczniów film, ukazujący dobre maniery przy stole. Natomiast klasa 7b wykonała plakat przedstawiający zasady właściwego zachowania się podczas posiłku. Ze względu na fakt, iż było to ostatnie już zadanie, zespół dokonał podsumowania punktacji z wszystkich dotychczasowych szkolnych akcji. Z przyjemnością informujemy, że :
I miejsce zajęła klasa 7b galeria
II miejsce 6b
III miejsce 6a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym klasom dziękujemy za udział w naszych działaniach. Mamy także nadzieję, że po przeprowadzonych zajęciach uczniowie będą wykazywali się wyłącznie dobrym zachowaniem. Szkoła Dobrego Wychowania